SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DOJRZEWANIE

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4739

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 123 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 417
czesc mam 15 lat(w kwietniu 16) i duży problem... ;/ otoz w ogole nie dojrzewam owlosienia prawie w ogole nie mam, wytrysku pierwszego tez jeszcze nie miałem, duzego skoku wzrostu rowniez nie mialem do tej pory, strasznie mnie to wkurza :[[[ no bo przy innych wyglądam jak małe dziecko nie bede juz dokladniej sie opisywal bo po prostu żal. Słyszałem coś o terapii hormonalnej? Pozdro i dzieki <;(>

Nikt nie obiecywal, ze po drugiej stronie bedzie na Nas czekal Pan...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 114
O kufa!! %-D bylem u lekarza i okazalo sie, że mam stulejkę i to w bardzo rozwinietym stadium, jutro operacja. Znacxzy się ja wiedziałem, że coś jest nie tak, ale myślałem, że to może związane z okresem dojrzewania. Dzięki za radę!! Pozdro

Nie samym chlebem żyje człowiek...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 297 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4905
jeszcze wszystko przed tobą po prostu jedni dojrzewają szybciej a inni dłużej, mam kumpla który jest w moim wieku ma 17 lat i wygląda jakby dopiero szedł do gimnazjum....

I love bad bitches, that's my f**kin problem'

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 127 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4986
mialem w klasie kolege ktory byl o rok starszy i dopiero w wieku 16 lat zaczał coś szybko rosnąć, przeszedł mutacje itp, wiec nie przejmuj sie :). W perspektywie lat bedziesz sie cieszyl ze majac 30 lat wygladasz młodziej ;)

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 46 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 18712
sądzę iż koneicznie do lekarza powinieneś się zgłosić
nikt tu nie bedzie jakiejkolwiek"terapii" rozpisywał

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 123 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 417
Oki, poczekam jeszcze :// ale bardzo źle sie z tym czuje... Rozumiecie...

Nikt nie obiecywal, ze po drugiej stronie bedzie na Nas czekal Pan...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 114
Siema nie chciałem zakladac nowego posta. Jetsem właściwie w bardzo podobnej sytuacji co monetou, mam 15 lat też, ale mam pytanie bo nie mogę poprawnie zsunąć napletka. Po prostu mam za malego penisa, za mało skóry i nie da rady. A zresztą końcówka mojego penisa jest jakaś wydłużona dziwnie i jakby taka posklejana. To dosyć poważny problem co to może być. Wstyd mi z tym iść do lekarza, bo może to jakieś normalne. Pozdrawiam

Nie samym chlebem żyje człowiek...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 297 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4905
kiedyś jak byłem mały tez miałem taki problem, bardzo słabo schodził mi napletek, strasznie to bolało, no więc miałem operacyjnie lekko podcięte wiązadełko tak żeby napletek swobodnie schodził, na twoim miejscu bym poszedł z tym do urologa

I love bad bitches, that's my f**kin problem'

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 127 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4986
To sie nazywa stulejka, wykonuje sie mały zabieg hirurgiczny i po kłopocie. Do lekarza trzeba iść, nie ma odwrotu!

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 297 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4905
o własnie stulejka tylkko jeszcze w niektórych przypadkach trzeba usunąć cały napletek....

I love bad bitches, that's my f**kin problem'

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16307
Tak to stulejka , mniałem to za małolata , jak to olejesz zarosnie ci całkiem i i sikac nie bedziesz mógł i będzie szok.Idz się z tym do lekarza , czeka cię operacja , godzina starchu i będzie po zawodach , około tygodnia będziesz nosić szwy , ale na szczescie rozpuszczalne.Nie ma żartów.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 114
e no co wy nie będę mial napleta???? nie!!! jakas operaja, o qtwa, nic wczesniej nie przyszlo mi takiego do głowy. Ale ja sie wstydze isc z tym do lekarza, bo najpierw musze powiedziec przeciez o tym mamie... Masakra ale sie narobiło... ;/ ale pozdro i dzieki

Nie samym chlebem żyje człowiek...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

żyły

Następny temat

Problem

electro
Polecane artykuły