No własnie. Jak w tytule - spal go, czyli spal tłuszcz. kwestia tylko jak najbardziej efektywnie? Cały rok przepracowany na siłce z niezłym skutkiem (plus 15 kg). Niestety przybyło także sporo tłuszczyku. Obecnie zastosowałem dietę 3g białka, 3g węgli 1 niecały gram tłuszczy na kg masy ciała. Po dwóch tygodniach spadło mi 2,5 kg. Jednakże nie za bardzo wiem jakie zastosować "wspomaganie" okołotreningowe czyli przed i po treningu. co przyjmować, węgle, białko, inne wynalazki? Trenuję systemem TA-T-A-TA-T-W-W. Z rana na czczo przyjmuję ok. 5g l-glutaminy i 1 tabl. Taurine Mega Caps, wieczorem ok. 40 g białeczka.
Stara miłość nie rdzewieje
Krzysztof Piekarz