SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Spal go !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1429

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 570
No własnie. Jak w tytule - spal go, czyli spal tłuszcz. kwestia tylko jak najbardziej efektywnie? Cały rok przepracowany na siłce z niezłym skutkiem (plus 15 kg). Niestety przybyło także sporo tłuszczyku. Obecnie zastosowałem dietę 3g białka, 3g węgli 1 niecały gram tłuszczy na kg masy ciała. Po dwóch tygodniach spadło mi 2,5 kg. Jednakże nie za bardzo wiem jakie zastosować "wspomaganie" okołotreningowe czyli przed i po treningu. co przyjmować, węgle, białko, inne wynalazki? Trenuję systemem TA-T-A-TA-T-W-W. Z rana na czczo przyjmuję ok. 5g l-glutaminy i 1 tabl. Taurine Mega Caps, wieczorem ok. 40 g białeczka.

Stara miłość nie rdzewieje

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 600 Napisanych postów 23111 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 106556
3g białka to sporo
obserwuj organizm
jak cos sie bedzie działo to zmniejsz
dozuc jakis spalacz
meta burn xtp np.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 87320
I pij dużo wody..
A wogóle to możesz się zainteresować Low-Carb, ew. CKD
pozdrawiam

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 570
Damixxx, a co może się dziać. Na co mam zwracać uwagę. I jeszcze jedno, czy po treningu powinienem przyjąć np. węgle, białko (jak np. przy cyklu masowym)? Moze coś innego?

Stara miłość nie rdzewieje

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 654 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 26926
duza ilosc bialka moze prowadzic do anemi...
sproboj CDK -ciezko ale warto , mozesz dorzucic Thermo speeda

pozdro !

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 600 Napisanych postów 23111 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 106556
za duza ilosc bialka?
w nalepszym wypadku wysypka
w najgorszym problemy z wątrobą m.in.
ja bym zmniejszył ilosc białka do 2,2g
max 2,5g
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 654 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 26926
za duza ilosc chyba tryptofanu poduje choroby krwi..
szkodzi jeszcze na nerki..

pozdro !

...
Napisał(a)
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3656 Napisanych postów 36686 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 261621
kofeinka sama na poczatek
potem jakis termogen
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CLA, jak dawkować?

Następny temat

Ionto - popsute??

electro
Polecane artykuły