SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Crester ktoś zadowolony?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1819

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 521 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19374
Crester jest na rynku juz na tyle dlugo zeby go moglo kilka osob przetestowac ale cos nie widze relacji z efektow.
Prosze o wypowiedzi tych ktorzy przetestowali ten wynalazek (pytania nie kieruje do moderatorow,specjalistow i expertow)

globo

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
Te podstawy to pewnie kreatynki, gainerki, bialeczka czyli te ktore najlepiej dzialaja i z tego co piszesz wnioskuje, ze nie za wiele mozna na tym zrobic.
pamietaj ze to tylko jeden z punktow sukcesu
ten jeden z nielicznych na ktore masz wplyw

niestety na glowny masz wplyw zerowy a inne sa delikatnie mowiac zmienne
wiec nie sugeruj sie moimi widokami
niech swiadcza o supach i w o tym co pisze osoby ktorym pomagam (galem) a jest ich sporo i wiekszosc ma dobra albo bardzo dobre wyniki
koniec tematu z mojej strony

co do alternatywny
jak chchesz miec wyniki na zawodach nie podworkowych to niestye taki jest ten sport
jak chchesz miec dobra sylwetke w sposob zdrowu to owszem suple moga pomoc
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
o ile wiem Bull testowal toto
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 521 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19374
On testowala wszystko co tylko mozliwe ale nie wiem jak to mozliwe.

globo

...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
hmmm ma kolega duzo pieniedzy wiec sobie nie zaluje w sumie dlaczego mialby jak go stac
a fakt testowal i tetsuje chyba prawie wszystko co sie pojawia na rynku
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 51 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 40909
ja też testowałem w zasadzie większość tego co jest na rynku...
w każdym miesiącu kupuje od 8 do 12 różnych specyfików które pożeram...
i co?? masz pytania?? zapraszam do polemiki...

jeżeli chodzi o crester to mialem ale sprzedalem znajomemu... albowiem mam jeszcze proszkowany ethyl od mike'a z fasta...
koleś jest mega zadowolony... siła i masa fajnie w górę...

Willhelm

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 521 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19374
No to jak pozerasz kilkanascie specyfikow to jak mozesz powiedziec, ktory w jakim stopniu dziala?
A i jak masz fote i nie bierzesz koksow to ja wklej, zobacze czy warto topic siano.

globo

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 51 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 40909
foty nie mam a wkleje dopiero pod koniec maja na rzeźbie...
co do odczucia dzialania to uwierz, że jestem w stanie ocenić w mnogości środków który jak działa... to doświadczenie wieloletnie...

Willhelm

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 521 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19374
Tez mam wieloletnie doswiadczenie i nie wierze

globo

...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
A i jak masz fote i nie bierzesz koksow to ja wklej, zobacze czy warto topic siano
dobrze ze nikt nie chcial mojej foty ...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 521 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19374
No to Biniu jak masz fotke i nie koksisz a ladujesz siano w diete i odrzywy to zapodaj swoja fotke.

globo

...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
NIE bo sie przerazisz
zreszta nie testuje supli raczej kupuje podstawy - koszta
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Egzaminy

Następny temat

kreatyna czy buster NO?

electro
Polecane artykuły