mam pytanko
jakie są granice prawidłowego cisnienia krwi?? wydaje mi się, że mam za niskie. w tej chwili mam 105/70, jest mi zimno i trzęsę się jak osika. tak z ciekawości pytam bo czuję się jak umarnięta.
Ilość wyświetleń tematu: 10650
jakie są granice prawidłowego cisnienia krwi?? wydaje mi się, że mam za niskie. w tej chwili mam 105/70, jest mi zimno i trzęsę się jak osika. tak z ciekawości pytam bo czuję się jak umarnięta.
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
Bardziej chodzi mi o to, że z takim ciśnieniem wy***ałabym chyba w kosmos. Nie czułeś się źle?
Jedyny sport na całe życie... Moje foty http://www.sfd.pl/temat257566/
XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?
Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.
. ciśnienia nigdy nie miałam wysokiego. magicznej granicy 120 nigdy nie przekroczylam
. ale interesuje mnie dzisiejsze cisnienie i uczucie zimna (to juz od jakiegos czasu) a w zasadzie uczucie zimna - ciepła na przemian. rece i stopy mam zimne caly czas i zaczyna mnie to juz denerwowac.
.XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?
Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.
idę zrobić badania krwi hormonalne i pod kątem tarczycy. a pozniej do endokrynologa
Pozdrawiam.
... (0_(0_0)_0) ...
. Oni są ze mną ...
http://www.sfd.pl/temat231562 <--- heh
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły