185 cm/83 kg/243cm/ok.300 atak (dwie nogi)/290 blok (dwie nogi)
mam 16 lat (od 2 maja:P), przewaznie jestem atakujacym, serwis tylko mocny z wyskoku (co sie bede pieprzyl:P), gram w szkole i na treningach amatorskiego klubu (moge wciepnąć fote), ostatnio mielismy 5 miejsce w wojewodztwie ale pol skladu pojechalo na koszykowke tego samego dnia - jak pech to pech :/ na wyskok stosuje tylko przysiady:)
mam 16 lat (od 2 maja:P), przewaznie jestem atakujacym, serwis tylko mocny z wyskoku (co sie bede pieprzyl:P), gram w szkole i na treningach amatorskiego klubu (moge wciepnąć fote), ostatnio mielismy 5 miejsce w wojewodztwie ale pol skladu pojechalo na koszykowke tego samego dnia - jak pech to pech :/ na wyskok stosuje tylko przysiady:)
Wpisz maksymalnie 3 linijki do 120 znaków w każdej. Podpisy są dynamiczne - jeśli gdzieś wyjeżdżasz, tutaj możesz umieścić odpowiednią informację.
to siętrochę wyżyje
wszystko będzie dobrze, więc się nie martwię.Więc 245 to by było już nie źle, ale 250 jeszcze lepiej.