Siema we wrzesniu bede lecial cykl kretki, a po nim planuje sprobowac hmb, teraz mam kase wiec planuje zakupic, cenowo dobrze wypada hmb activity, slyszeliscie, testowqaliscie, tylko prosze o odpowiedzi ludzi ktorzy brali hmb a nie tych ktorzy jak zwykle pisza ze lipa itp. pozdro
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Suplementacje HMB jest długotrwała i kosztowna, więc jesli sie decydujesz brac HMB przez miesiąc, to szkoda twojej kasy. Efektów żadnych nie zauważysz.
...
co tu duzo pisac
HMB trzeba brac jakies 3 miechy,zeby efekt był widoczny.jest to dorga i długotrwała zabawa,aprzy tym nie na kazdego działa
jaki jest tój cel?
HMB trzeba brac jakies 3 miechy,zeby efekt był widoczny.jest to dorga i długotrwała zabawa,aprzy tym nie na kazdego działa
jaki jest tój cel?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz