SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Strong mani na TVNie

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3578

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 443 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28421
(poza Pudzianem )
Szczerze mowiac to tez zaliczylem zonka jak zabaczylem jak radzil sobie Toczek :/.....
Mam nadzieje ze na rewanzu pokaza klase (WSZYSCY!!) !
To kiedy dokaldnei byl ten mecz ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 9854
20 albo 21 marca. Ja musze przyznać, że z jednej strony Makurat i Nowotniak nieźle dali d..y, ale nie spodziewałem się tak dobrej dyspozycji zawodników ukraińskich - w szczególności Pedana i Starova. Myślałem, że będą cieniem Toczka i Nowotniaka, a to nasi byli cieniem ich. Swoją drogą jak to mówi Pudzian "ściany pomagają gospodarzom". Najpierw fallstart Virastyucka w konkurencji wiązanej, potem niezaliczenie niesienia tarczy naszych - tam gdzie można było zaliczyć, a potem jakoś techniczym się nie śpieszyło w nakręcaniu ciężaru na belki naszych. Ale nic, to i tak wygrali słusznie, mam nadzieje, że nasi zrewanżują się w Wawie.
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 443 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28421
Wczoraj znalazlem termin tych zawodow na stronie pudziana ale niestety nie moglem tego napisac bo abonamenciku nie mam :>
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 46 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 42384
to mi przypominalo zawody w skokach druzynowe ...

a gdzie szczepanski , kuras ? ( bo dymek , wiadomo )

w skladzie jak na niedawnym meczu polska - reszta swiata chyba by wygrali
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 9854
Szczepański nie ma podpisanego kontraktu z nową federacją,a gdzieś czytałem, że Kuraś nie wystartował bo twierdził, że jeszcze nie jest w optymalnej formie.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe to źle czytałeś i widać ze nie oglądasz zawodów w TV
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Kuras to ma kontuzje po zawodach we wrocku
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 443 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28421
A ten mecz byl przed rozpoczeciem PP
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 9854
"Aby rozwiać wszelkie wątpliwosci i dOmysły.DOstałem propozycje startu w meczu,lecz z żalem musiałem odmówic,bO nie ukrywam,że fOrma jest nadal niezadowalająca i nie chciałem robic nic na siłe.Mam taką zasade,że jeżeli nie czuje się na siłach tO nie pcham się,bO tak wypada.Czekam na wieści i mam nadzieje,że Polska ekipa skopie tyłki Ukrainie .. "

http://K**.pl/viewtopic.php?t=12099

Źle czytałem? a StrongManów to ja oglądam...więc mnie nie atakować!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 9854
eee.... K**. pl
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HOLANDIA - Champions Trophy

Następny temat

GIŻYCKO 12.06

electro
Polecane artykuły