SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Don przygotowanie do debiutu na SAP CUP 8 -9 grudnia 2018

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3186

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11471 Napisanych postów 31732 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 736465
Mam okazję obserwować,na siłowni,gdzie aktualnie trenuję debiutującego zawodnika w mens physigue,.

Cel start w zawodach SAP CUP.
Jest to impreza idealna dla debiutantów-coś w stylu naszych Debiutów,które odbywają się w marcu

Jest tam ciekawy system - debiutanci przy rejestracji są od razu rejestrowani w odpowiedniej kategorii.

Kategoria D -debiutanci

Kategoria C -debiutanci którzy wyróżniają się sylwetką na tle innych -są przepisywani z kategorii D do właśnie C-czyli bardziej zbliżonych do zawodników w danej kategorii.

Są także kolejne kategorie : B i A.

By przejść kategorię wyżej-trzeba zająć miejsce w pierwszej piątce.

Czyli jako debiutant po zawodach w piątym miejsce,za rok znów można wystartować w tych zawodach ale już w debiuty klasa C,chyba ,że przy rejestracji sędziowie od razu tam kogoś przepiszą ze względu na formę.











Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11471 Napisanych postów 31732 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 736465
Wczoraj był dzień debiutu Dona.
Startował w kategorii junior i w kategorii ogólnej.
W każdej zajął 4 miejsce-jak na debiut-wg mnie bardo dobrze.

Tak wyglądało to na scenie,trochę chyba masy zgubił-wg mnie lepiej wyglądał na początku,jak mu robiłem pierwsze zdjęcia.
I widać dużą treme na scenie.
Postartuje kilka razy i bedzie lepiej.:)




...
Napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11471 Napisanych postów 31732 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 736465
Dziś Don rozpocząl trening od 60 minutowego cardio,bo do zawodów zostało niecałe 5 tygodni




...
Napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11471 Napisanych postów 31732 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 736465
Dziś był taki trening ogólny w następującej kolejności:

klatka piersiowa,barki,najszersze,ramiona.

Ćwiczenia robione w 5 seriach po 10-12 powtórzeń




...
Napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11471 Napisanych postów 31732 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 736465
Jeszcze przenosy na klatę-ćw dość uniwersalne bo i najszersze są angażowane



Barki na podobnej zasadzie- 5 serii po 10-12 powtórzeń.

Ogólnie Don bardzo dokładnie i w wolnym tempie stara się to wykonywać

Wznosy hantli przodem w uchwycie neutralnym




...
Napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11471 Napisanych postów 31732 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 736465
Wznosy bokiem a na drugim planie "Syn Conana" :)











Zmieniony przez - masti w dniu 2018-11-04 20:48:29
...
Napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11471 Napisanych postów 31732 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 736465
Kolejna partia -najszersze i całe plecy.
Jak na zawodnika mens physique Dom ma je nieźle rozwinięte.














Zmieniony przez - masti w dniu 2018-11-04 21:04:26
...
Napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11471 Napisanych postów 31732 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 736465
Zdjęcia z treningu ramion














Zmieniony przez - masti w dniu 2018-11-05 11:30:12
...
Napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11471 Napisanych postów 31732 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 736465
I trochę pozowania -na dzień 3 listopada.

Za dwa tyg znów porobię zdjęcia-zobaczymy jaki progres jest.

Wydaje mnie się ,że przejdzie od razu do klasy C debiutantów.

Jest też przy rejestracji taka możliwość,że danego debiutanta mogą przekierować na inna kategorię-np zgłasza się na męską sylwetkę a idzie do klasyka.

I wtedy,jak ktoś nóg nie trenował-jest ugotowany :)
...
Napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11471 Napisanych postów 31732 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 736465
Zdjęcia z pozowania

















Zmieniony przez - masti w dniu 2018-11-05 12:26:33
...
Napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11471 Napisanych postów 31732 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 736465
Kolejne pozy z repertuaru mens physique:














Zmieniony przez - masti w dniu 2018-11-05 12:46:51
...
Napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11471 Napisanych postów 31732 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 736465
Dwie pozy typowo kulturystyczne






Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kalendarz IFBB PRO na rok 2019

Następny temat

Japan Pro 2018

electro
Polecane artykuły