Witam wszystkich chciałbym was zapytać czy dobrze dobrałem sobie suplementy by osiągnąć wzrost siły i masy i przytym stracic troche zbednego tłuszczu. Waże 72 kg i cwicze juz 2 lata systematycznie oto moje odzywki co chcem zakupic: Olimp ZMA 120 tabletek + kreatyna olimp 500g + l-karnityna olimp co wy byscie jeszcze dodali to tego lub zamienili na inny srodek by osiagnac sile mase i spalic zbedny tloszcz. Oczywiście jesli sie nie da tego wszystkiego osiagnac to chcialbym chociaz szybko zredukowac zbedny tluszcz. Będe mial na to spokonie 300 zł dzieki wszystkim z gory za odpowiedzi pozdrawiam
CH.W.D.P. i P.K.U.
Krzysztof Piekarz