No to masz udany debiut na forum. W kwestii formalnej: jesli "wklejasz sie" w istniejacego posta, to informacja na ten temat dotrze tylko do osob, ktore ten watek subskrybuja, ewentualnie do tych., ktorzy lubia grzebac na forum, jesli chcesz jednak "zaalarmowac" i poruszyc nowa kwestie, to lepiej rozpocznij nowy watek! Ale moze to wiesz....
Moim podstawowym bledem, jak mniemam, ktory spowodowal, ze wprawdzie duzo schudlam, ale teraz nie potrafie utrzymac rezultatow (a raczej utrzymuje z duzym wysilkiem) byla niemal calkowita rezygnacja z tluszczow, przez 3 lata, na korzysc wegli..... Nie mowiac o spustoszeniu organizmu, efekt odchudzajacy na dluzsza mete tez jest watpliwy. A zatem moge dac Ci na starcie Twojego odchudzania tylko jedna rade: jedz rowniez tlusz! ten zdrowy, z ryb najlepiej....I trzymaj sie cieplo!
Sonata
sonata
Moim podstawowym bledem, jak mniemam, ktory spowodowal, ze wprawdzie duzo schudlam, ale teraz nie potrafie utrzymac rezultatow (a raczej utrzymuje z duzym wysilkiem) byla niemal calkowita rezygnacja z tluszczow, przez 3 lata, na korzysc wegli..... Nie mowiac o spustoszeniu organizmu, efekt odchudzajacy na dluzsza mete tez jest watpliwy. A zatem moge dac Ci na starcie Twojego odchudzania tylko jedna rade: jedz rowniez tlusz! ten zdrowy, z ryb najlepiej....I trzymaj sie cieplo!
Sonata
sonata
Trzymam kciuki
