witam! pakuje sobie jakis 1 roczek ale tak na powaznie to z jakies 7 michow. jestem ogolnie chudzinka i chcialbym troszke maski nabrac i poczytalem sobie troszke,doksztalcilem sie i wyszedl mi mniej wiecej taki trenig:
-rozgrzewka ok 15-20 min. na cwiczone partie-
Poniedzielek;
-ROZCIAGANIE
-KLATKLA
-TRICEPS
-BRZUCH
-ROZCIAGANIE
Wtorek;
-ROZCIAGANIE
-BARKI
-BICEPS
-ROZCIAGANIE
Sroda;
-ROZCIAGANIE
-UDA
-PRZEDRAMIE
-BRZUCH
-ROZCIAGANIE
Czwartek:
-ROZCIAGANIE
-GRZBIET
-LYDKI
-ROZCIAGANIE
-aeroby na dotlenienie miesni-
dietka jest,choc od niedawna ale jest,pozatym zawsze bardzo dozo jadlem ale nigdy nie tylem i mialem niedowage.
jest to system na mase wiec robie sobie tak:
-Większe partie mięśniowe (klatka, grzbiet, uda) ok.12-16 serii
-Mniejsze partie mięśniowe (np. łydki, bicepsy, tricepsy) ok. 9-12 serii
-Ponadto 1-3 serii rozgrzewkowych w obu przypadkach)
-Ilość powtórzeń 6-12, przerwy pomiędzy seriami ok.2-3 minut
-Każda grupa mięśniowa trenowana raz w tygodniu
noi sie Was ludzie pytam czy moze tak to wygladac? zaznaczam ze jest to trening na mase. komentujcie,doradzjcie. wszystko sie przyda zeby tylko dalo efekty
z gory wielkie dzieki!!
Pozdrowionka!!
-rozgrzewka ok 15-20 min. na cwiczone partie-
Poniedzielek;
-ROZCIAGANIE
-KLATKLA
-TRICEPS
-BRZUCH
-ROZCIAGANIE
Wtorek;
-ROZCIAGANIE
-BARKI
-BICEPS
-ROZCIAGANIE
Sroda;
-ROZCIAGANIE
-UDA
-PRZEDRAMIE
-BRZUCH
-ROZCIAGANIE
Czwartek:
-ROZCIAGANIE
-GRZBIET
-LYDKI
-ROZCIAGANIE
-aeroby na dotlenienie miesni-
dietka jest,choc od niedawna ale jest,pozatym zawsze bardzo dozo jadlem ale nigdy nie tylem i mialem niedowage.
jest to system na mase wiec robie sobie tak:
-Większe partie mięśniowe (klatka, grzbiet, uda) ok.12-16 serii
-Mniejsze partie mięśniowe (np. łydki, bicepsy, tricepsy) ok. 9-12 serii
-Ponadto 1-3 serii rozgrzewkowych w obu przypadkach)
-Ilość powtórzeń 6-12, przerwy pomiędzy seriami ok.2-3 minut
-Każda grupa mięśniowa trenowana raz w tygodniu
noi sie Was ludzie pytam czy moze tak to wygladac? zaznaczam ze jest to trening na mase. komentujcie,doradzjcie. wszystko sie przyda zeby tylko dalo efekty
z gory wielkie dzieki!!
Pozdrowionka!!
Krzysztof Piekarz

