Szacuny
0
Napisanych postów
0
Na forum
9 lat
Przeczytanych tematów
2
Witam !
Będąc na komisji dentysta miał zastrzeżenia do moich zębów mam do naprawy 4 a czas do 18 lipca jeśli nie zdążę z dentystą to zostanę automatycznie zakwalifikowana jako niezdolna do służby ? Czy będę musiała powtórzyć wszystkie badania jeszcze raz ?
Szacuny
698
Napisanych postów
6814
Wiek
42 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
68771
w zależności do czego zdolność komisja orzeka możesz dostac Z zdolny lub N niezdolny ( napewno dyskwalfikuje cię z desantu ,nurka pilota misji i ŻW)
..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."