Hej!
Poszukuje osób i opini które studiowały na AWFie kierunek Wychowanie Fizyczne (bądz osoby które aktualnie studiują)
Mam zamiar rozpocząc naukę na studiach niestacjonarnych.
Czy waszym zdaniem ten kierunek jest godzien uwagi ?
Czy faktycznie przydał Wam się?
Czy ciężko te studia zdać?
Czy zajęcia są ciekawe?
Proszę również o wskazówki oraz porady :)
Rzuciłam jedne studia i teraz po trzech latach obudziłam się że mam ochotę powrócić do nauki.
Może ktoś z Was ma jakieś materiały i mogłby mi przesłać. Aktualnie jestem recepcjonistką i mam wiele czasu na naukę, wiec mogłabym powoli się już przygotowywać :D
Z góry bardzo dziękuje! :)
Poszukuje osób i opini które studiowały na AWFie kierunek Wychowanie Fizyczne (bądz osoby które aktualnie studiują)
Mam zamiar rozpocząc naukę na studiach niestacjonarnych.
Czy waszym zdaniem ten kierunek jest godzien uwagi ?
Czy faktycznie przydał Wam się?
Czy ciężko te studia zdać?
Czy zajęcia są ciekawe?
Proszę również o wskazówki oraz porady :)
Rzuciłam jedne studia i teraz po trzech latach obudziłam się że mam ochotę powrócić do nauki.
Może ktoś z Was ma jakieś materiały i mogłby mi przesłać. Aktualnie jestem recepcjonistką i mam wiele czasu na naukę, wiec mogłabym powoli się już przygotowywać :D
Z góry bardzo dziękuje! :)
Krzysztof Piekarz