SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Puchar Świata w WL(podnoszenie ciężarów) niepełnosprawnych - Malezja 24-28.02.2016 r.

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 1707

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 760 Napisanych postów 16172 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 292870
Polska reprezentacja ciężarowców prosto z zawodów w Dubaju udała się tym razem do Malezji by walczyć o kolejne medale podczas Pucharu Świata IPC w Kuala Lumpur i oczywiście o wysokie miejsca w rankingu Światowym, dające możliwość startu w Paraolimpiadzie w Rio.

gregorterm

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 760 Napisanych postów 16172 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 292870
Bardzo dobre wiadomości z Malezji. Nasz zawodnik Mariusz Tomczyk zdobył brązowy medal w zawodach Pucharu Świata. Wynik Mariusza to 172kg w kategorii wagowej 59 kg. Drugi z naszych reprezentantów Grzegorz Lanzer, także próbował swoich sił, aby zakwalifikowywać się na Paraolimpiadę w kategorii do 59 kg. Niestety wszystkie swoje trzy podejścia spalił do ciężaru 170 kg.
Starty w Kuala Lumpur są dla sztangistów z całego świata ostatnią szansą na zdobycie paraolimpijskiej kwalifikacji.
Starty kat.wag 59 kg.

gregorterm

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

II Otwarte Mistrzostwa Polski w Wyciskaniu Wielokrotnym Sztangi - 24-25.09.2016r. Tychy

Następny temat

Trójbój Siłowy Wielokrotny z ActivLab Sport Sosnowiec 07.05.2016 r.

electro
Polecane artykuły