SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Lipo girl

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4093

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25
Witam od pewnego czasu jestem na redukcji i chcialabym zakupic lipo girl Burneiki lecz problem polega na tym, ze nie ma o nim zadnych opinii. Czy moze ktos z was wie cokolwiek na temat tego spalacza?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 23219 Napisanych postów 11655 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 361965
Tu nie polecamy uzywania spalaczy nie wiedzac nic o osobie pytajacej. Na ogol okazujd sie, ze wiekszosc pytajacych jest na takim etapie redukcji ze spalacze nie sa potrzebne.
No i wiekszosc spalaczy to placeco.
A opinii proponuje poszukac w dziale "suplementy i odzywki".
1

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25
Ale ja nie prosze o wypowiedz czy polecasz mi te spalacze czy nie. Moje pytanie brzmi czy ktos to stosowal i moze wypowiedziec sie na ten temat, wiec zbedne sa twoje jakies uwagi.
1
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6785 Napisanych postów 36465 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 683016
O ile przeglądam dużo dzienników - to chyba żadna z dziewczyn nie stosuje tego konkretnego spalacza. Trudno zatem o opinię.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25
O i dziekuje za konkretna odpowiedz. Ale jak sie nie sprobuje to sie nie dowie :D
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sportowe leginsy - polowanie

Następny temat

Pigułki antykoncepcyjne – czy wiesz co łykasz?

Shoty
Polecane artykuły