...
Napisał(a)
JESZCZE RAZ GRATULUJE WSZYSTKIM UCZESTNIKOM ZAWODÓW OSIĄGNIĘTYCH WYNIKÓW I REKORDÓW ŻYCIOWYCH. DZIĘKI ŻE BYLIŚCIE W TAK DUŻEJ LICZEBNOŚCI. JAK WIDAĆ TRÓJBÓJ CIESZY SIĘ DUŻYM ZAINTERESOWANIEM, Z ROKU NA ROK JEST NAS WIĘCEJ NA ZAWODACH. W PRZYSZŁYM ROKU JAK OBIECAŁ BURMISTRZ DRAWSKA ZWODY ODBĘDĄ SIE NA HALI SPORTOWEJ I TO JUŻ JEST DUŻY PLUS. BYŁA TO DOPIERO DRUGA EDYCJA I MOGĄ BYĆ JAKIEŚ NIEDOCIĄGNIĘCIA, ALE WSZYSTKIE UWAGI I SUGESTIE DOKŁADNIE PRZEANALIZUJE I WYCIĄGNĘ WNIOSKI KORZYSTNE NA PRZYSZŁOŚĆ. W TEJ CHWILI MOGĘ OŚWIADCZYĆ ŻE SĘDZIÓW BĘDZIE 3, DOJDZIE KATEGORIA OPEN KOBIET, CO DO PODZIAŁU W KATEGORIACH WIEKOWYCH NA DWIE KATEGORIE WAGOWE - ZOBACZYMY JAK TO BĘDZIE Z FINANSAMI BO JAK ZAUWAŻYLIŚCIE BLASZKA NIE JEST DROGA ALE DO BLASZKI DODAJEMY JESZCZE NAGRODY RZECZOWE I NIE JEST TO MAJONEZ
...
Napisał(a)
NAGRODY RZECZOWE ( ODŻYWKI ) NA ZAWODACH BYŁY UFUNDOWANE PRZEZ SPONSORÓW - DARIUSZ ŻOŁĄDKIEWICZ SIŁOWNIA DARKO W DRAWSKU POMORSKIM ORAZ MARCIN RACINOWSKI ORGANIZATOR WIELU IMPREZ SIŁOWYCH W KOŁOBRZEGU
...
Napisał(a)
Zawsze można w seniorach przy podziale na wagi rozdać same medale, a nagrody rzeczowe tylko za open seniorów
...
Napisał(a)
Wrzuci ktks wyniki chociaz 3 najlepszych zawodnkow z poszczegolnych kategorii? Niestety z powodu obowiazkow sluzbowych niebmoglem przyjechac, ale za rok mam nadzieje sie pojawic.
...
Napisał(a)
OFICJALNE WYNIKI II OTWARTYCH MISTRZOSTW POWIATU DRAWSKIEGO W TRÓJBOJU SIŁOWYM KLASYCZNYM
miejsce | nazwisko i mię | miejscowość | waga | współczynnik | przysiad | wyciskanie | martwy ciąg | kg razem | punkty
JUNIORZY DO LAT 23
I Maśliński Damian | Bydgoszcz | 91,1 | 0,6345 | 237,5 | 157,5 | 237,5 | 632,5 | 401,32
II Ziemlewski Damian | Chełmno | 100,8 | 0,6067 |205 |150 |255 | 610 | 370,09
III Twardowski Michał | Bydgoszcz | 75,5 | 0,7093 | 182,5 |127,5 | 190 | 500 | 354,65
IV Kruczkowski Piotr | Szczecin | 63,3 | 0,8133 | 150 | 92,5 | 187,5 | 430 | 349,72
V Hołubczat Tomasz | Złocieniec | 79,5 | 0,6854 | 145 | 150 | 205 | 500 | 342,7
VI Maszczak Kacper | Kołobrzeg | 90,5 | 0,6366 | 170 | 137,5 | 215 | 522,5 | 332,62
VII Marosz Mirosław | Szczecin | 72,2 | 0,7322 | 160 | 110 | 180 | 450 | 329,49
VIII Koś Michał | Rąbino | 85,3 | 0,6570 | 160 | 150 | 190 | 500 | 328,50
IX Kaszlej Marcin | Kołobrzeg | 91,5 | 0,6331 | 150 | 135 | 190 | 475 | 300,72
X Wójcicki Dawid | Dalewo | 77,5 | 0,6969 | 125 | 100 | 180 | 405 | 282,24
XI Kosiński Bartosz | Szczecin | 117,9 | 0,5774 | 170 | 110 | 195 | 475 | 274,27
XII Pawlewska Martyna | Bydgoszcz | 63,9 | 1,0625 | 92,5 | 42,5 | 90 | 225 | 239,06
SENIORZY
I Rufkiewicz Mateusz | Jankowo | 82,1 | 0,6719 | 210 | 185 | 260 | 655 | 440,09
II Przybysz Łukasz | Szczecin | 85 | 0,6583 | 225 | 167,5 | 275 | 667,5 | 439,42
III Miloch Tomasz | Laskowice | 73,3 | 0,7242 | 205 | 145 | 240 | 590 | 427,28
IV Fabiszewski Jarosław | Płock | 85,9 | 0,6545 | 200 | 200 | 235 | 635 | 415,61
V Kosut Marcin | Kołobrzeg | 84,3 | 0,6615 | 215 | 162,5 | 245 | 622,5 | 411,78
VI Kluczyński Dawid | Bydgoszcz | 67,7 | 0,7692 | 182,5 | 132 | 202,5 | 517 | 397,68
VII Górski Grzegorz | Szczecin | 75,4 | 0,7099 | 190 | 132,5 | 215 | 537,5 | 381.57
VIII Pióro Marcin | Chełmno | 101,5 | 0,6050 | 210 | 155 | 250 | 615 | 372,08
IX Opłotny Michał | Szczecin | 97,1 | 0,6161 | 195 | 172,5 | 235 | 602,5 | 371,20
X Zwolak Kamil | Kołobrzeg | 91,2 | 0,6312 | 200 | 162,5 | 210 | 572,5 | 363,08
XI Pacholec Adrian | Płock | 94,1 | 0,6247 | 192,5 | 162,5 | 220 | 575 | 359,20
XII Zelmachowicz Seweryn | Kołobrzeg | 104,6 | 0,5984 | 185 | 150 | 240 | 575 | 344,08
XIII Stańczak Tobiasz | Płock | 64,9 | 0,7962 | 115 | 92,5 | 155 | 362,5 | 288,62
XIV Wajda Marcin | Kamień Pom. | 87,2 | 0,6491 | 120 | 130 | 160 | 410 | 266,13
WETERANI plus 40 LAT
I Rufkiewicz Mariusz | Jankowo | 99,5 | 0,6098 | 225 | 165 | 255 | 645 | 393,32
II Gomuła Rafał | Pszczew | 106,3 | 0,5950 | 200 | 205 | 240 | 645 | 383,78
III Bastek Jarosław | Szczecinek | 115,8 | 0,5800 | 220 | 200 | 240 | 660 | 382,80
IV Klauz Rafał | Lubsko | 106,3 | 0,5950 | 210 | 170 | 220 | 600 | 357,00
V Zwoliński Dariusz | Złotów | 83,8 | 0,6637 | 155 | 142,5 | 172,5 | 470 | 311,94
NAJLEPSZY ZAWODNIK MISTRZOSTW WEDŁUG WILKSA
Rufkiewicz Mateusz | Jankowo | 82,1 | 0,6719 | 210 | 185 | 260 | 655 | 440,09
miejsce | nazwisko i mię | miejscowość | waga | współczynnik | przysiad | wyciskanie | martwy ciąg | kg razem | punkty
JUNIORZY DO LAT 23
I Maśliński Damian | Bydgoszcz | 91,1 | 0,6345 | 237,5 | 157,5 | 237,5 | 632,5 | 401,32
II Ziemlewski Damian | Chełmno | 100,8 | 0,6067 |205 |150 |255 | 610 | 370,09
III Twardowski Michał | Bydgoszcz | 75,5 | 0,7093 | 182,5 |127,5 | 190 | 500 | 354,65
IV Kruczkowski Piotr | Szczecin | 63,3 | 0,8133 | 150 | 92,5 | 187,5 | 430 | 349,72
V Hołubczat Tomasz | Złocieniec | 79,5 | 0,6854 | 145 | 150 | 205 | 500 | 342,7
VI Maszczak Kacper | Kołobrzeg | 90,5 | 0,6366 | 170 | 137,5 | 215 | 522,5 | 332,62
VII Marosz Mirosław | Szczecin | 72,2 | 0,7322 | 160 | 110 | 180 | 450 | 329,49
VIII Koś Michał | Rąbino | 85,3 | 0,6570 | 160 | 150 | 190 | 500 | 328,50
IX Kaszlej Marcin | Kołobrzeg | 91,5 | 0,6331 | 150 | 135 | 190 | 475 | 300,72
X Wójcicki Dawid | Dalewo | 77,5 | 0,6969 | 125 | 100 | 180 | 405 | 282,24
XI Kosiński Bartosz | Szczecin | 117,9 | 0,5774 | 170 | 110 | 195 | 475 | 274,27
XII Pawlewska Martyna | Bydgoszcz | 63,9 | 1,0625 | 92,5 | 42,5 | 90 | 225 | 239,06
SENIORZY
I Rufkiewicz Mateusz | Jankowo | 82,1 | 0,6719 | 210 | 185 | 260 | 655 | 440,09
II Przybysz Łukasz | Szczecin | 85 | 0,6583 | 225 | 167,5 | 275 | 667,5 | 439,42
III Miloch Tomasz | Laskowice | 73,3 | 0,7242 | 205 | 145 | 240 | 590 | 427,28
IV Fabiszewski Jarosław | Płock | 85,9 | 0,6545 | 200 | 200 | 235 | 635 | 415,61
V Kosut Marcin | Kołobrzeg | 84,3 | 0,6615 | 215 | 162,5 | 245 | 622,5 | 411,78
VI Kluczyński Dawid | Bydgoszcz | 67,7 | 0,7692 | 182,5 | 132 | 202,5 | 517 | 397,68
VII Górski Grzegorz | Szczecin | 75,4 | 0,7099 | 190 | 132,5 | 215 | 537,5 | 381.57
VIII Pióro Marcin | Chełmno | 101,5 | 0,6050 | 210 | 155 | 250 | 615 | 372,08
IX Opłotny Michał | Szczecin | 97,1 | 0,6161 | 195 | 172,5 | 235 | 602,5 | 371,20
X Zwolak Kamil | Kołobrzeg | 91,2 | 0,6312 | 200 | 162,5 | 210 | 572,5 | 363,08
XI Pacholec Adrian | Płock | 94,1 | 0,6247 | 192,5 | 162,5 | 220 | 575 | 359,20
XII Zelmachowicz Seweryn | Kołobrzeg | 104,6 | 0,5984 | 185 | 150 | 240 | 575 | 344,08
XIII Stańczak Tobiasz | Płock | 64,9 | 0,7962 | 115 | 92,5 | 155 | 362,5 | 288,62
XIV Wajda Marcin | Kamień Pom. | 87,2 | 0,6491 | 120 | 130 | 160 | 410 | 266,13
WETERANI plus 40 LAT
I Rufkiewicz Mariusz | Jankowo | 99,5 | 0,6098 | 225 | 165 | 255 | 645 | 393,32
II Gomuła Rafał | Pszczew | 106,3 | 0,5950 | 200 | 205 | 240 | 645 | 383,78
III Bastek Jarosław | Szczecinek | 115,8 | 0,5800 | 220 | 200 | 240 | 660 | 382,80
IV Klauz Rafał | Lubsko | 106,3 | 0,5950 | 210 | 170 | 220 | 600 | 357,00
V Zwoliński Dariusz | Złotów | 83,8 | 0,6637 | 155 | 142,5 | 172,5 | 470 | 311,94
NAJLEPSZY ZAWODNIK MISTRZOSTW WEDŁUG WILKSA
Rufkiewicz Mateusz | Jankowo | 82,1 | 0,6719 | 210 | 185 | 260 | 655 | 440,09
...
Napisał(a)
NOWE REKORDY MISTRZOSTW POWIATU DRAWSKIEGO W TRÓJBOJU SILOWYM KLASYCZNYM
JUNIORZY DO LAT 23
- PRZYSIAD Maśliński Damian Bydgoszcz 237,5 kg
- WYCISKANIE (bez zmian) Zamorski Tomasz Zlotów 165 kg
- MARTWY CIĄG Ziemlewski Damian Chełmno 255 kg
- TRÓJBÓJ Maśliński Damian Bydgoszcz 632,5 kg
- PUNKTY WEDŁUG WILKSA Maśliński Damian Bydgoszcz 401,32 pkt
SENIORZY
- PRZYSIAD Przybysz Łukasz Szczecin 225 kg
- WYCISKANIE Fabiszewski Jarosław Płock 200 kg
- MARTWY CIĄG Przybysz Łukasz Szczecin 275 kg
- TRÓJBÓJ Przybysz Łukasz Szczecin 667,5 kg
- PUNKTY WEDŁUG WILKSA Rufkiewicz Mateusz Jankowo 440,09 pkt
WETERANI
- PRZYSIAD Rufkiewicz Mariusz Jankowo 225 kg
- WYCISKANIE Gomuła Rafał Pszczew 205 kg
- MARTWY CIĄG Rufkiewicz Mariusz Jankowo 255 kg
- TRÓJBÓJ Bastek Jarosław Szczecinek 660 kg
- PUNKTY WEDŁUG WILKSA Rufkiewicz Mariusz Jankowo 393,32 pkt
NAJLEPSZY ZAWODNIK WEDŁUG WILKSA
- Rufkiewicz Mateusz Jankowo 440,09 pkt
JUNIORZY DO LAT 23
- PRZYSIAD Maśliński Damian Bydgoszcz 237,5 kg
- WYCISKANIE (bez zmian) Zamorski Tomasz Zlotów 165 kg
- MARTWY CIĄG Ziemlewski Damian Chełmno 255 kg
- TRÓJBÓJ Maśliński Damian Bydgoszcz 632,5 kg
- PUNKTY WEDŁUG WILKSA Maśliński Damian Bydgoszcz 401,32 pkt
SENIORZY
- PRZYSIAD Przybysz Łukasz Szczecin 225 kg
- WYCISKANIE Fabiszewski Jarosław Płock 200 kg
- MARTWY CIĄG Przybysz Łukasz Szczecin 275 kg
- TRÓJBÓJ Przybysz Łukasz Szczecin 667,5 kg
- PUNKTY WEDŁUG WILKSA Rufkiewicz Mateusz Jankowo 440,09 pkt
WETERANI
- PRZYSIAD Rufkiewicz Mariusz Jankowo 225 kg
- WYCISKANIE Gomuła Rafał Pszczew 205 kg
- MARTWY CIĄG Rufkiewicz Mariusz Jankowo 255 kg
- TRÓJBÓJ Bastek Jarosław Szczecinek 660 kg
- PUNKTY WEDŁUG WILKSA Rufkiewicz Mariusz Jankowo 393,32 pkt
NAJLEPSZY ZAWODNIK WEDŁUG WILKSA
- Rufkiewicz Mateusz Jankowo 440,09 pkt
Poprzedni temat
VIII MISTRZOSTWA KUJAW W WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC
Następny temat
Mistrzostwa Mławy wyciskanie lezac 13.06.2015
Polecane artykuły