Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Mistrzostw Polski Północnej Kyokushin Karate PFKK Złocieniec 14.03.2015

Zawody odbyły się w Hali Widowiskowo Sportowej ul. Okrzei 9 w Złocieńcu.
Mistrzostwa otworzył prezes PFKK Bogusław Jeremicz.

W zawodach wzięło udział 158 zawodników z 16 klubów z: Bydgoszczy, Chełmna, Chodzieży, Choszczna, Gdańska, Golubia-Dobrzynia, Kalisza Pomorskiego, Łobza, Międzyzdrojów, Solca Kujawskiego, Świnoujścia, Torunia, Wąbrzeźna, Wolina, Zduńskiej Woli, Złocieńca.
Mistrzostwa odbyły się w dwóch konkurencjach w kategoriach wiekowych kata 63 zawodników, kumite 138 zawodników.

Miło mi również Was poinformować że moja córka i ja również startowaliśmy z sukcesem na w/w mistrzostwach i zdobyliśmy pierwsze miejsca w swoich kategoriach (Maja zdobyła I miejsce w kata do lat 10 natomiast ja wywalczyłem I miejsce w kumite senior +35 lat w wadze +80kg)

.

Pozdrawiam

Zmieniony przez - czorcia7 w dniu 2015-03-19 21:18:58

...
wirda Taekwondo Coach
Gratulacje! Super, że córka też ma zajawke.

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
No fakt, trochę też ją wciągnęło

Tutaj jeszcze filmik jest z mistrzostw - na początku widać fragment mojej walki finałowej

Czy miałabym jakiekolwiek szanse, żeby dostać się na WAT?