SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Lipomastia czy ginekomastia

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6189

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 54
Witam. Na wstępie zacznę od sentencji "wiem, jest wiele tematów o tym" ale warto usłyszeć ekspertyzę indywidualnie dla mojego przypadku którym jest moja budowa ciała. Prócz tego ze mam brzuch większy niż w normie mam także męskie piersi które nie są powodem do dumy jak u płci przeciwnej oprócz tego dodam że mój zarost na brzuchu i klatce piersiowej jest bardzo słabiutki a mam już prawie 24 lata i przy okazji 86kg oraz 176cm wzrostu, tak wiem przydałoby się zrzucić, ale nie potrafię sobie ułożyć diety oraz treningu bo wszędzie jest co innego i już jestem rozkojarzony jak mam postępować, z góry dziękuję za każdą odpowiedź (krytykę przyjmuje też z honorem) pozdrawiam




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
lekkie lipo, reszta to po prostu zalana klata.
palpacyjnie suty sa twarde czy miekkie pod spodem? wyczuwasz przerosniety gruczol?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 54
Nie wiem jakie jest w sumie uczucie przerosnietego gruczołu ale chyba nie ma tam nic twardego w okolicach sutka, dodam jeszcze że mój zarost na twarzy jest identyczny jak na torsie czyli bardzo rzadki, reszta ciała typu nogi czy ręce są chude ale ten brzuch i piersi jakby nie moje no i twarz też mam podłużna a i zaznaczam ze mój ojciec jest takiej samej budowy a więc to może mieć podłoże genetyczne. Zrobiłem testy krwi na testosteron i inne hormony (nie wiem jeszcze jakie bo mieszkam w UK a tu inne nazwy) no i może przydałby się odpowiedni trening na poprawienie tej sylwetki, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 909 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58053
Dieta + trening i nie będzie śladu. Miałem nieco podobnie, ale po kilku miesiącach intensywnych treningów i czystej michy progres był bardzo duży.
Wytrwałości życzę i będzie dobrze!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 54
A czy masz jakiś sprawdzony trening który przyniósł Ci rezultaty ? Pracuje środa-sobota 7-18 plus 1,5h na dojazdy a więc siłownia w niedzielę poniedziałek oraz wtorek no i mogę wcisnąć wieczorną sesję w piątki a praca moja polega na chodzeniu przez 10h a więc tam też trochę spale, dietę zacząłem około 1500-1800kcal dziennie w jakichś 4-5 posiłkach, dzięki i pozdrawiam
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
dieta glodowka-do poprawy zdecydowanie
smialo push/pull/legs mozesz zrobic

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 54
Staram się trzymać bilans kaloryczny na minusie, ale jeśli zjem troszkę więcej to się nic nie stanie ? Obecny trening to klata we wtorek i piątek do tego aeroby czyli steper i bieżnia jakas godzinka no i proste ćwiczenia na brzuch ale nie unoszenie nóg bo nienawidzę tego a w niedzielę poniedziałek to taki fbw superseriami małymi ciezarami ale szybki no i brzuch plus aeroby, chciałbym precyzyjną rozpiske która mnie do czegoś zaprowadzi a nie jakieś tam randomowe ćwiczenia, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 150 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1759
Pierwsza sprawa to odpowiednia dieta. Jeśli nie ogarniasz liczenia kalorii i tym podobnych wystarczy na początek jak złe nawyki żywieniowe zamienisz na absolutną podstawę czyli RYŻ +GOTOWANY KURCZAK+WARZYWA zrób sobie powiedzmy 3-4 małe porcje na cały dzień a między czasie ogarnij sobie inne warianty posiłków na forum jest mnóstwo przepisów. Po drugie moim zdaniem Twój wygląd nie jest spowodowany żadnymi chorobami a po prostu brakiem ćwiczeń i tz zalaniem. Rób sobie ćwiczenia aerobowe które są absolutną podstawą (bieganie, rowerek) myślę że 30-40min dziennie nie powinno stanowić problemu, biegaj przed pracą lub po jak Ci wygodnie no i w dni które wymieniłeś dokładaj siłownię i wykonuj najbardziej podstawowe ćwiczenia a wszystkie partię. Wystarczy tak nie wiele by poprawić wygląd i wymodelować klatkę. Jeśli oczywiście nie wiesz jakie te ćwiczenia to mogę wypisać...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 54
Hmm ćwiczenia to chyba nie problem ale bardziej interesuje mnie jaki ciężar szybkość i ile powtórzeń, kurczaka jem z ciemnym ryżem i makaronem a warzywa ciężka sprawa bo nie lubię ale dokładam kukurydzę i paprykę do tego a na śniadanie jajecznica
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 909 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58053
Ja bym skupił się przede wszystkim na treningu siłowym. Push/pull, różne warianty FBW - to moja propozycja. Aeroby to sprawa drugo albo trzeciorzędna. Co do konkretnych ćwiczeń to sprawdź dział trening dla początkujących - tam jest sporo opcji.
To wszytko + zmiana żywienia i waga na pewno poleci w dół.

Zmieniony przez - Christo87 w dniu 2015-02-28 21:17:50
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 54
hmm, dziekuje za wszystkie odpowiedzi, widze ze zdania są mieszane, jak narazie waga poszła 3kg w dół przez 2 tygodnie bez chipsów, coli i słodyczy + tydzień diety 1500-1800kcal
dotychczas w piątki katuje klatę wieczorem po pracy plus jakies 300-400kcal na bieżni lub steperze interwałami (o ile te wyniki są mniej więcej zgodne z prawdą) a zaś w niedzielę czyli mój pierwszy dzień wolny o 9 rano jadę na siłownię i też katuje klatę ale zaś na steperze spalam 900kcal
poniedziałek bardziej FBW i także bieżna lub steper a wtorek powtórka z niedzieli
a zapomniałem dodać że robię dodatkowo brzuch na każdej sesji ale nie brzuszki czy unoszenie nóg lecz skręty w boki na maszynie, z piłką lekarską, skłony w bok z plackiem oraz leżenie na boku i unoszenie bioder
o rezultatach pozytywnych lub negatywnych będę informował na bieżąco
pozdrawiam

Zmieniony przez - scarface55 w dniu 2015-03-01 16:01:45
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból kolana podczas robienia przysiadów.

Następny temat

nierówne sutki

electro
Polecane artykuły