SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

IF okno

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 576

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11184 Napisanych postów 52125 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy okno 4h jest w pełni wystarczające czy jednak lepiej wydłużyć do 8h? Nie ukrywam że na 4h jest mi wygodniej i o dziwo po zaledwie paru dniach nie chodzę głodny a umysł jakby żywszy ale ciekaw jestem kwestii metabolizmu, hormonów itp. Ujdzie coś takiego? Stosunkowo czysta micha, 3000kcal jakby to miało jakieś znaczenie.Dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17767 Napisanych postów 133525 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467603
4 godziny wg mnie za krókie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 298
daj sobie 4-5h . eksperymenty dowodza ze organizm w ciagu 19-20h no eat wiecej energi pobiera. polecam, sam 4h stosowalem i bylo dobrze, 8h to dla poczatkujacych na tzw przyzwyczajenie.pozdro
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

urazy palców rąk glebokie skaleczenia

Następny temat

Jaka odzywka na początek ? :)

electro
Polecane artykuły