SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[S] T-Shirt, koszulka Hi Tec Workout Power Booster NOWA

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3799

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 79357


Sprzedam koszulke Nową Hi Tec - Workout Power Booster - identyczna jak na zdjeciu, zapakowana w folii.
Rozmiar M lecz porównując do typowo klasycznych koszulek, rozmiar okreslilbym na L.

Jezeli ktos jest zainteresowany niech poda cene w poście juz właczając w to koszty wysyłki.
Moge wystawic na serwisach aukcyjnych.

Pzdr

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 353 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4054
Witam, jaka cena? już z kw? ewentualnie zamiana jakaś? czekam na odp. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 79357
Koszulki Hi Tec sprzedaje oficjalnie na stronie po 35 zł.. za 30zł + tam nie wiem z 10zł koszty wysylki.. to w sumie za 4 dyszki moge sprzedać juz z wliczonymi kw

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1085 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34979
Podaj szerokosc od pachy do pachy i dlugosc
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 79357
Dlugosc 70cm, szerokos pod pachami - 53cm

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1085 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34979
Okej to za mala ;D
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 79357
up

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53627
Jak nie sprzedasz to mogę wziąć za 30 zł już z KW.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 79357
za 33 zł moge sprzedać, tak zeby chociaz z 25zł zarobił, 8 zł wysylka..

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53627
32 I pisz na PW dane do przelewu :)

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 79357
32.50 i zabieraj nie no ok 32 niech bedzie.. wieczorem, albo jutro rano dam Ci dane do wysylki i do konta.. bo i tak teraz jest weekend takze ani pieniadze nie dojdą, ani paczki nie wysle ;)

Zmieniony przez - NoIzZeR w dniu 2014-08-09 16:44:33

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[S] Obciążenia oryginalne ,sztangi i gryfiki- ŚLĄSK

Następny temat

[S] NOWE NIKE AIR MAX HYPERFUSE PREMIUM ROZMIAR 44 28 CM

electro
Polecane artykuły