Witam,
Chcialem zglosic reklamacje co do tego zamowienia. Paczka zostala zapakowana niechlujnie, co bedzie widac na zdjeciach. Odzywka STB firmy megabol jest pęknięta(1/3 wysypana w paczce). Pekniete jest również białko firmy megabol egg protein(zawartość również wysypana do paczki). Wszystko obsmarowane w zawartości w/w odzywek, walające się pudła aminokwasów i spalacza jakby ktoś się bawił w celowanie do kartonu a potem to sobie przykrył folią.
Poprzednie zamówienia były pakowane bardziej starannie.
Liczę na szybkie rozwiązanie problemu.
Pozdrawiam.

Chcialem zglosic reklamacje co do tego zamowienia. Paczka zostala zapakowana niechlujnie, co bedzie widac na zdjeciach. Odzywka STB firmy megabol jest pęknięta(1/3 wysypana w paczce). Pekniete jest również białko firmy megabol egg protein(zawartość również wysypana do paczki). Wszystko obsmarowane w zawartości w/w odzywek, walające się pudła aminokwasów i spalacza jakby ktoś się bawił w celowanie do kartonu a potem to sobie przykrył folią.
Poprzednie zamówienia były pakowane bardziej starannie.
Liczę na szybkie rozwiązanie problemu.
Pozdrawiam.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"
Krzysztof Piekarz