Szacuny
17
Napisanych postów
1670
Wiek
38 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
33140
Cześć, to moje zamówienie..prócz tego wziąłem produkt za punkty od razu, to proszę mi go wrzucić do tej paki, bym nie musiał dwukrotnie płacić za przesyłkę.
Szacuny
17
Napisanych postów
1670
Wiek
38 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
33140
Witam zamowienie dotarło, ae produktu za punkty nie było w środku, a punkty mi odjęliście więc co teraz ? ANI produktu, ani punktów super obsługa, brawo tym bardziej, że prosiłem o wrzucenie do jednej paczki. Wypowie się ktoś w tej kwestii ?
Szacuny
9
Napisanych postów
2771
Wiek
41 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
12919
Witam,
Najmocniej przepraszamy za nasze niedopatrzenie, W poniedziałek zajmę się tą sprawą i jeśli paczka nie została wysłana wyślemy ja na nasz koszt.
Zmieniony przez - shila w dniu 2014-04-25 20:36:30