Szacuny
1
Napisanych postów
109
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
1523
Witam. Chciałbym zacząć naukę boksowania ;)) ale tak amatorsko, czy jest cos takiego w Bełchatowie albo w Piotrkowie. Od razu mówie ze jestem troche stary heh całe 22 lata. Pozdrawiam.
Szacuny
0
Napisanych postów
49
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
11773
Czesc wiem ze boks był w Piotrkowie w takim starym budynku naprzeciwko dworca PKP nie wiem czy to nadal funkcjonuje lub tez jest pewnien koles w Piotrkowie a dokladniej na Wierzejach ktory uczy prywatnie lub ma tez treningi w jakies szkole !
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Jesli nie masz oporow swiatopoglodowo-mentalnych (ja mam to boksuja na Komendzie Policji.Pojdz,ladnie popros,powiedz ze marzysz o tym zeby zostac bohaterskim strozem prawa a moze Cie przyjma.
Jest tez podobno jakas sekcja,tak slyszalem ale gdzie co to nie wiem.Najlepiej udac sie do jakiegos okregowego zwiazku bokserskiego czy cos takiego.
**** the cola,**** the pizza
all we need is slivovitza
Szacuny
22
Napisanych postów
403
Wiek
87 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
6696
Jeżeli kogoś interesuję trenowanie Bjj , zapraszamy na treningi Poniedziałek 18sta, Śr 17sta Ptk 17sta, od początku powstania sekcji mamy zdobytych już 6 medali na ogólnopolskich imprezach Mistrzostwach Polski W szczecinie Mistrzostwa Mazowsza w Warszawie w tym roku również zaliczamy jeszcze wyjazdy na zawody. Treningi już niedługo zostają przeniesione z starej maty na hali sportowej na nowe maty na koronie stadionu Gks. Wszystkich chętnych chcących trenować z myślą o wyjazdach na zawody zapraszamy. W razie pytań proszę pytać
Szacuny
0
Napisanych postów
1
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
2
witam,jestem 16 letnią dziewczyną,mieszkam w Bełchatowie od nie dawna interesować mnie zaczął boks i kickboxing,czy ktoś mógłby mi pomóc gdzie mam się zgłosić,gdzie odbywają się treningi w tym kierunku itd ;)