SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Martial Combat - gra sieciowa

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48293

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Widzę że Polish Vale Tudo Team przyjął wyzwanie , więc badenov wyższość mego teamu nad twoim będem musiał udowodnić innym razem, a wyzwanie nieprzychodzi do teamu tylko trzeba sprawdzać w Team Challenges i tam widnieją wzwania rzucone,
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Yuzzum , najwyżej z polskich teamów stoi Mordownia (lecz niedługo tym przywilejem się nacieszy ) . A z tymi teamami jest tak że można transportować zawodników między nimi. Jest zespół Major i Minor. Zespół Major ma większą władzę może sobie wziąść z tymi Minor fajterów i przenieść do swego i może podrzucić ze swojego teamu zawodników do teamu Minor, niepotrzeban jest nato zgoda obu stron. Ja tak robiłem że swego fajtera przeżucałem do innego teamu posparowałem tam z kilkoma i znów do swego go przeżuciłem. To jest jakby jeden team był podpięty pod drugi, i możesz zawodników przenosić między nimi.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tego co widac w Rankingu Teamow to najwyzej z polskich nazw to wydaje mi sie Mordownia - kolesie sa 46!!!! to Dosc wysoko Ale do odwaznych swiat nalezy wiec tylko czekac az ktos znas zdobedzie Mistrzostwo w Swoim stylu badz na Jakims kontynencie :) heheh Damy Rade :)

Yuzzum

..::SFD Ju-Jitsu TEAM::..
https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2914 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 39362
nie wiem która drużyna jest najwyżej, ale wiem która jest najleprza...
przez skromność nie wymienie jej nazwy


_SFD JUJITSU TEAM_
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
hehehe natolin przez skormnosc :D hehehehhehehehe

Yuzzum

..::SFD Ju-Jitsu TEAM::..
https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ishido - mozesz mi napisac jak to wszystko sie robi...............bo starasznie sie w tym gubie :( mam nadzieje ze jakos nadrobie to wszystko w najblizszym czasie :) hhehe

Yuzzum

..::SFD Ju-Jitsu TEAM::..
https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 71 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 1907
A ja mam nadzieje ze po dzisiajszych walkach moich 2 zawodnikow zachowa czyste konto nie przegranych walk https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/1.gif[/img]Rast ktory dolaczyl do Polish Vale tudo team nie zawiudl 3-0, na a Tom halabard ktory dolaczyl do SFD przegral pierwsza walke (szkoda)nie popisal sie chlopakale najblizsza sie zapowiada ok dla niego , no zostal pozatym jeszcze jeden Alan Corav ktory tez ma 3-0, ciekawe jak bedzie po dzisiejszych walkach Rast ktory dolaczyl do Polish Vale tudo team nie zawiudl 3-0, na a Tom halabard ktory dolaczyl do SFD przegral pierwsza walke (szkoda)nie popisal sie chlopakale najblizsza sie zapowiada ok dla niego , no zostal pozatym jeszcze jeden Alan Corav ktory tez ma 3-0, ciekawe jak bedzie po dzisiejszych walkach Rast ktory dolaczyl do Polish Vale tudo team nie zawiudl 3-0, na a Tom halabard ktory dolaczyl do SFD przegral pierwsza walke (szkoda)nie popisal sie chlopakale najblizsza sie zapowiada ok dla niego , no zostal pozatym jeszcze jeden Alan Corav ktory tez ma 3-0, ciekawe jak bedzie po dzisiejszych walkach [img]../../buziaki/1.gif" alt="" />
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2723 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 15849
niby forum sportowe a wszyscy o browarach mysla
natolin w wawie macie dobre pifko nie wiem czy nie przekrece nazwy ale chyba "soma" czy jakos tak jak ten pub

http://www.mma.sfd.pl
Dragon Ball Z jiu-jitsu

Dragon Ball Z jiu-jitsu

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 779 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 13223
caly vithal do wawki niby na zawody a tak naprawde tylko na piwko, alkoholik jeden a mowi ze sportowiec.

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
Polish Vale Tudo Team
"Zapasy to nie siła, Zapasy to sztuka"

SFD FIGHT CLUB
"Zapasy to nie siła, Zapasy to sztuka"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 310 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 13521
bwahaha dopiero zauwazylem, ze moj zawodnik falafel znokautowal 400lbs kolesia w 9 sekund jednym szczalem :) .. teraz bedzie walczyl z mysliwym .. jakis wasz zawodnik ? ;D
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

-= -= TRANSMISJE =- =-

Następny temat

Oficjalna rozpiska Pride FC

electro
Polecane artykuły