Witam. Lekarz przepisał mi Depakine Chrono 500 i Doxepin Teva, po których czytałem opinie, iż się tyje a ja właśnie przeciwnie chciałem zacząć chodzić na siłownie i planowałem zrzucenie wagi używając takich środków jak Olimp - Thermo Speed Extreme, Trec - CLA & Green Tea a także białka SFD - SFD Wpc protein.
Z opinii w internecie wynika, że przy braniu powyższych leków zdarza się tyć oraz być sennym zaś spalacze, które wymieniłem powodują chudniecie oraz pobudzenie czyli w zasadzie odwrotność, w związku z tym, że kompletnie się na tym nie znam mam pytanie czy rzeczy, które wymieniłem można łączyć ze sobą ?
Z opinii w internecie wynika, że przy braniu powyższych leków zdarza się tyć oraz być sennym zaś spalacze, które wymieniłem powodują chudniecie oraz pobudzenie czyli w zasadzie odwrotność, w związku z tym, że kompletnie się na tym nie znam mam pytanie czy rzeczy, które wymieniłem można łączyć ze sobą ?
Krzysztof Piekarz