Cześć wszystkim.
Chodzę no boks i ćwiczę street workout.Po treningu bokserskim mam godzinę przerwy po czym idę na street workout,zastanawia mnie co mam zjeść w tym czasie żeby mieć siłę i energie na kolejny trening.
Myślałem nad jedzeniem w tym czasie dwóch bananów ponieważ jest to szybkie i wygodne rozwiązanie.
Ciekawi mnie wasze zdanie,proszę o dobre rady i podpowiedzi.
Chodzę no boks i ćwiczę street workout.Po treningu bokserskim mam godzinę przerwy po czym idę na street workout,zastanawia mnie co mam zjeść w tym czasie żeby mieć siłę i energie na kolejny trening.
Myślałem nad jedzeniem w tym czasie dwóch bananów ponieważ jest to szybkie i wygodne rozwiązanie.
Ciekawi mnie wasze zdanie,proszę o dobre rady i podpowiedzi.
Krzysztof Piekarz