Witam, mam problem z dłonią od ok. 10 dni. Otóż jak ruszam dłonią w dół to wyskakuje mi jakaś dziwna gula od zewnętrznej strony dłoni, a jak do góry podnoszę to czuję lekki ból w tym miejscu. Dodam zdjęcie ale miałem złe oświetlenie i mało widać ale mam nadzieję, że mi pomożecie z diagnozować.


Krzysztof Piekarz