SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

coś dziwnego na brodawce ;( pomóżcie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7693

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2
Nie chcę na razie isc do lekarza ale martwię się o siebie...Od dłuższego czasu swędzi mnie tylko lewy sutek.Jest na nim taka jakby kurzajka albo cos ,z której wystaje i rośnie długi czarny wlos.Sutek jest bardzo wrażliwy i czasem swędzi aż tak,że zaczyna szczypac,wtedy muszę się drapac a wtedy boli juz masakrycznie.Z drugą piersią jest ok...Oba sutki się ,,chowają ".Czytałam dużo o raku sutka i bardzo się boję.Nie wiem tylko co to jest ta ,,kurzajka " .Ma ona kolor brodawki i jak ją dotykam to jest ruchoma,zupełnie tak jakby miałą ,,odpasc " ,ale wiem,ze nie odpadnie.Proszę o jakieś rady,albo strony.Ale wątpie ,że coś jest,bo wszystko juz przejrzalam.Ta kurzaja nie wygląda na guza,jak jest w przypadku raka,ale niepokoi mnie to swędzenie.Poczekam do okresu ,jeżeli swędzenie nie przejdzie to idę do gina,ale proszę Was,napiszcie mi co to może byc.Z góry dzięki.

p.s. jestem dziewczyną,mam 16 lat
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2
Jak cos to ta kurzajka nie jest na sutku tylko na brodawce - ona nie boli -tak dl jasnosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 838 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37787
raka sutka wogole wybij sobie z glowy, bo powstaje przez dzielenie sie komorek wewnatrz a nie na zewnatrz (no chyba ze mowimy o fazie terimnalnej)

i napisz jeszcze czy masz to od urodzenia, czy teraz sie pokazalo

masz foto?

Zmieniony przez - wytrysk w dniu 2009-06-22 18:38:57

Dwie najlepsze chwile w życiu ?- początek orgazmu i koniec srania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2
nie mam...czyli co to moze byc jak nie rak ? szczerze mówiac juz byłam nastawiona na najgorsze i przygotowywalam sie na to ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2
a mam to już bardzoo długo,ale teraz chyba jest większe...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Dermatolog w takim razie. Pzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2
Czyli tak po opisie nie da się stwierdzic nic ? . . . No ale dzięki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Daj zdjęcie. Pzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 838 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37787
tak, foto byloby wskazane, w samej piersi moze nic sie nie dziac, ale sutek czy brodawka choc duzo mniej grozne niz sama piers, tez moga chorowac

Dwie najlepsze chwile w życiu ?- początek orgazmu i koniec srania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Nie krępuj się. Nie raz widzieliśmy piesi. Bez tego za wiele nie da się pomoc. A twarzy przecież nie pokażesz. Pzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2
ok,jutro postaram si,ę o fotę.Mam nadzieję,że tu zaglądniecie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki kolor butów najlepszy u mężczyzn? (Pytanie kierowane do dziewczyn)

Następny temat

Wystające żebra :( pomocy

WHEY premium