SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

UFC Fight Night Brisbane: Hunt vs Bigfoot NA ŻYWO!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10210

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 80644
Było nie było knockdown, nawet jeśli lekko przypadkowy

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 896 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12655
hmm takie bardziej wypadnięcie z pozycji i gleba ;P ja dawałem 3 rundy Markowi i 2 Stopie. Plus Mark w swoich akrywniejszy w ataku był bardziej niż Antonio
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 80644
Poza tym 1 runa była wyrównana, no ale jednak to + świetne kopnięcia. W ogóle dobrze sobie radził w stójce Stopa.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 896 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12655
Ale teraz w emocjach jak jestem to Fight Of The Year jak dla mnie . Żadna tylu emocji nie przyniosła a jak Bigfoot dostał knockdown to aż mnie poraziło
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 896 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12655
albo jak w dosiadzie Stopa był
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Głowa Hunta jest zrobiona z adamantium,tyle przyjac
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 277
Piękna gala :) Shogun to dzik jakich mało. Zrobił to co robi najlepiej, uwielbiam chłopa. Bader vs Perosh ładne konsekwentne doprowadzenie do wygranej. Bezradny Perosh. Mark Hunt vs Antonio Silva.. hmm, każdy kto oglądał wie, że to było piękne. Moim skromnym zdaniem wygrał minimalnie Hunt. 1 i 2 runda dla Silvy, ale 3,4,5 dla Hunta. Zastanawia mnie jedno, może ktoś mi to wytłumaczy, bo puściłem sobie 1 raz w życiu kupon na Pinnacle Sports za 5 zł i miałem do wygrania z kumulacji 5 walk 68 zł. Wszystkie mi weszły po za właśnie Hunt vs Silva, dałem na zwycięstwo Silvy, a tu remis. Myślałem, że wtopiłem, a tu na stronie widzę, że wygrałem 36 zł i walkę w/w mam odznaczoną jako "nieważny". A ja nie zaznaczałem żadnych "podpórek" na remisy itd. tylko same wygrane w tą bądź drugą stronę. Dlaczego kupon mi wszedł? :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4355
U większości buków nie możesz obstawiać remisu w walkach MMA, więc w takim przypadku liczą kupon jako trafiony z przelicznikiem x1.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 277
@wassyl

Ok, dzięki za wyjaśnienie. Kurdę, że nie postawiłem 100 zł ;)

Zmieniony przez - ojciecwujkamatkiz1małżeństwa w dniu 2013-12-07 13:22:08
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o zawodnika

Następny temat

KSW 25 oficjalne ważenie przed galą.

electro
Polecane artykuły