Szacuny
0
Napisanych postów
896
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
12655
hmm takie bardziej wypadnięcie z pozycji i gleba ;P ja dawałem 3 rundy Markowi i 2 Stopie. Plus Mark w swoich akrywniejszy w ataku był bardziej niż Antonio
Szacuny
0
Napisanych postów
896
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
12655
Ale teraz w emocjach jak jestem to Fight Of The Year jak dla mnie . Żadna tylu emocji nie przyniosła a jak Bigfoot dostał knockdown to aż mnie poraziło
Szacuny
0
Napisanych postów
9
Wiek
43 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
277
Piękna gala :) Shogun to dzik jakich mało. Zrobił to co robi najlepiej, uwielbiam chłopa. Bader vs Perosh ładne konsekwentne doprowadzenie do wygranej. Bezradny Perosh. Mark Hunt vs Antonio Silva.. hmm, każdy kto oglądał wie, że to było piękne. Moim skromnym zdaniem wygrał minimalnie Hunt. 1 i 2 runda dla Silvy, ale 3,4,5 dla Hunta. Zastanawia mnie jedno, może ktoś mi to wytłumaczy, bo puściłem sobie 1 raz w życiu kupon na Pinnacle Sports za 5 zł i miałem do wygrania z kumulacji 5 walk 68 zł. Wszystkie mi weszły po za właśnie Hunt vs Silva, dałem na zwycięstwo Silvy, a tu remis. Myślałem, że wtopiłem, a tu na stronie widzę, że wygrałem 36 zł i walkę w/w mam odznaczoną jako "nieważny". A ja nie zaznaczałem żadnych "podpórek" na remisy itd. tylko same wygrane w tą bądź drugą stronę. Dlaczego kupon mi wszedł? :)