Drodzy forumowicze mam ostatnio pewien problem, a mianowicie dostałem bardzo małych rozmiarów przepukliny, tak małej, że nawet jej nie czuję (nie boli mnie jak kaszlę itd) tylko gdy dotknę palcem to czuję taki lekki pagóreczek. Mam pytanie czy mogę zapobiec rozwojowi przepukliny w jakiś sposób (chodzi o trening np wzmocnić brzuch)? Szerokość przepukliny 5mm. Mój staż na siłce ponad rok. Oczywiście przerwałem zimowe masowanie i robię póki co rzeźbę żeby nie pogorszyć sytuacji :)
Z góry dziękuję zamieszczam zdj

Z góry dziękuję zamieszczam zdj

Krzysztof Piekarz