SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przepuklina pachwinowa pomocy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5489

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 608 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5865
Witam. Proszę was o pomoc. Wczoraj podczas treningu pleców przy martwym ciągu mocno mnie zapiekło miejsce w którym znajduje się przepuklina. Od tej pory wciaż mnie lekko tam piecze. Co mam robić?? Nie chce mieć przerwy rocznej od treningów Co robić????

Go and get it.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 376 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14422
zapewne tak zrobię, bo ćwiczyć skończyć nie zamierzam nawet jakbym miał machać hantlami po 4 kg to to będę robił. Porozmawiałem też z kolega, który startuje w zawodach( i tez ma podobny problem) i zrobię przerwę aż ustąpi ból bo napiera łądnie:/, o pasie słyszałem poczytałem też coś tu i ówdzie, chciałbym jeszcze się skonsultować z jakimś lekarzem sportowym, ten u którego byłem na kasę chorych to załatwił mnie w pięć minut, i myślę że powoli i z głową coś się ruszy,teraz odpoczywam i czekam aż ból ustąpi:)

zdrowia panowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
Witam;) jeśli to naprawde przepuklina to mozesz miec to zrobione podwiazujac i jakaś siatke taka wstawiaja (chyba rozpuszczalna?) wiem ze kumpel mial zabieg na przepukline i wlasnie stosowali taka siatke to lekarz powiedzial ze na silownie moze wrocic po ok 30-40dniach

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 608 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5865
Ale jak sądzisz mam zgłosić się już teraz z tym do lekarza? Czy ćwiczyć z pasem i czeka co się z tym dalej stanie?

Go and get it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
hm mysle ze mozesz sie zglosic niech wybada to.. moze jeszcze nie jest zle i da sie to jakos nastawic. Moj znajomy mial to naprowadzone i tak z tym smigał ale potem znow mu to wyszlo chyba to poszedł na zabieg, i po zabiegu smigal w takim pasie na przepukline zeby nic tam sie nie zdalo ale jak musial to biegał z tym czy bronil na bramce:D wiec niema tragedi. Mysle ze lepiej isc wybadac co tam z tym jest.

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 62
Witam

Polecam Ci konsultacjez lekarzem. Nie chcę być fatalistą, ale jeśli to faktycznie przepuklina to (jak zwykle) nie leczona może się rozwijać i być bardziej upierdliwa. Wiem bo dwa razy mnie cerowali (za drugim razem zamocowali mi siatkę). Póki co mam spokuj w tej materii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 376 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14422
no ja mam podobna sytuacje, również coś mnie zakuło na siłowni po treningu pleców ale w chwili jak robiłem brzuch. już jestem ustawiony z lekarzem na czwartek na podstawowe badania, myślę ze ewentualny zabieg i jakaś rekonwalescencja jest lepsza niż ćwiczenie z przepuklina nawet jeżeli nie przeszkadza. przerwa będzie zapewne bolesna bo mi nie uśmiecha się osobiście po 2 latach zapierniczania z micha i pilnowani żarła co do godziny nagle spasować na jakiś czas ale tragedii nie ma bywają cięższe kontuzje i dłuższe przerwy damy rade... po przerwie sie wraca z podwójną siłą



Ps. jak namotałem to nie wnikam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 151 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4825
Niekoniecznie musi być to przepuklina a możesz mieć po prostu powiększone węzły chłonne w okolicach pachwiny.
Przy MC i przy brzuszkach spotkał mnie taki uraz , ze kiedy podnosiłem do góry kolano lub wypychałem biodro do przodu czułem w pachwinie ból.Na szczęście okazało sie to mylne i na szczęście miałem tylko powiększone węzły chłonne tak mniej więcej one scharakteryzują sie tym ze masz stwardnienie w pachwinie.
Zgłoś sie z tym koniecznie do chirurga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 376 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14422
no jak wspomniałem idę w czwartek, treningi przerwałem uważam na wszystko, każdą czynność wykonuje wolniej aby sobie czegoś nie pogorszyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
z przepuklina mozna tez rok albo i dluzej chodzic jak sie jest leniwym(kumpel) ale do tego nie zapraszam najlepiej isc do lekarza. Moze to wlasnie te wezły chlonne lekarz to stwierdzi wiec powodzenia i zdrowia

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 376 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14422
dzieki jutro bede wszystko wiedział nie omieszkam napisać co i jak...no ja nie wiem czy właśnie tym '' leniwym'' nie byłem:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 376 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14422
bylem u lekarza powiedział że rozszedł się mięsień dolny brzucha i zaczęła wychodzić przepuklina, zalecenie : zmienić tryb życia i nie dźwigać, które mnie nie zdziwiło, poddać się nie zamierzam, poczekam jakiś czas aż ból ustąpi i spróbuje zacząć do nowa zabawę z ciężarami zdrowia panowie:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o pomoc?

Następny temat

ZEBRO milion pierwszy temat

WHEY premium