Szacuny
0
Napisanych postów
8
Wiek
28 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
43
Siema dziś stanąłem sobie przed lusterkiem :P żeby zobaczyć wiadomo o co chodzi. i zobaczyłem że prawy motyl wystaje 2x mocniej niż lewy to tak przypałowo wygląda czyli mam bardziej używać lewego podczas ćwiczeń aby wyrównać? (mam tylko sztangę)nie mogę znaleźć aparatu ale wygląda mniej więcej tak :P (mistrz painta)
Szacuny
4079
Napisanych postów
45462
Wiek
6 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
349789
Zawsze jedna strona dominuje.
Na początku różnica rzuca się w oczy z prostego względu-masz tyle mięśni co kot napłakał.Każdy cm robi ogromną różnicę.
Pilnuj symetrii i uzbrój się w cierpliwość.
Możesz skoczyć do lekarza i przebadać się pod kątem wad postawy.Jakieś skrzywienie może powodować tego typu sytuacje.
Co do Pana ze zdjęcia:
Uważasz ,iż mamy miarki w oczach?
Na moje oko-ręka nie więcej jak 40/42cm,klatka 110/115cm i pas pewnie koło 80.Czujesz się spełniony?
„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„
Szacuny
0
Napisanych postów
8
Wiek
28 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
43
Wady postawy nie mam (byłem u lekarza jakoś 2ms temu) myślę że przy cwiczeniach używam bardziej prawej strony. A co do wymiarów na zdj. to chodziło mi właśnei tak +/- gdyż chcem oś takiego uzyskać a potem na drążku :> worout czy jakoś tak narazie robie 25 podciągnięć pod chwytem 18nachwytem