Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Moj stosunek do tej walki jest dość hmmm...ambiwalentny.Tak sie składa ,ze są to moi ulubieni fighterzy.Nie wiem komu będe kibicował.Tak czy inaczj walka napewno bedzie za****ta.
How much can you really know about yourself if you've never been in a fight?
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
też lubię obu, ale w Pride remisów (już) nie ma, więc niech stanie się dobra, ostra walka, ale bez mocnego KO ;)
Tak niewiele elementów potrzebnych jest do tego by stawać się lepszym, ale ile pracy potrzebne jest by te elementy wprowadzać w intensywne użycie, hehe.
Szacuny
6
Napisanych postów
3347
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
6270
------ O Murilo Bustamante chodzi --------- PRIDE Grand Prix - Total Elimination 2003 doznał porażki z Quinton Jackson - No to mi się wydaje że nie dawno walczył a nie jak tu pewny osobnik pisze"Dawno Cię Sven nie było" .Ale może o innego Bustamante chodzi ??????
Szacuny
0
Napisanych postów
2723
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
15849
piszac Sven mial chyba na mysli Sventevith
A mustamante zeczywiscie niedawno walczyl ale nie byl zabardzo przygotowany do walki, wszedl prawie ze bez zadnego specjalnego treningu, walczyl za kumpla
Szacuny
65
Napisanych postów
17868
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
102745
..i do tego tak prawie z marszu zadusił Quintona a , że Japońce bali się go stracić w finałach to zaczęli mu "podciągać spodenki" hehehehe to była najdłuższa poprawa spodenek jaka widziałem heeh chyba z 5 minut.....a w tym czasie Quinton głęboko oddychał i odpoczywał po gilotynce Murilo