Szacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
cwicze juz siakis czas i jeszcze nic nie brałem tyram klatke bardzo ostro ale to nic niepomaga i ona niechce rosnąć i kumpel mi powiedzial ze jest cos takiego jak siakas dybicynoza magnum czy cos takiego niepamiętam ale spko w związku z tym mam pytanko czy ten syf cos pomoze!!?? Za każdą odpowiedz z gury dzieki i będą sogi