Cześć, jestem nowy ostatnio czytałem trocho co jeść żeby przybrać na masie. Mam 180cm wzrostu i 68kg. Jem 5 razy dziennie
Śniadanie o 9:00
- Płatki na mleku
lub
- Makaron z serem
Drugie Śniadanie 12:00
- Duży kotlet z kurczaka, ryż + jakaś surówka
Obiad 15:00
- Duży kotlet z kurczaka, ryż + jakaś surówka
TRENING o 16
Podwieczorek 18
- Kanapki z serem lub pastą z tuńczyka (W zależności od tego co jest w domu)
Kolacja 21:30
- Ryż lub Makaron na mleku :)
Nie wiem dokładnie ile gram czego jem, jem tyle żeby nie czuć głody i żeby się troche najeść. Po treningu też czasem jem banany, pije mleko. Nie jem żadnych słodyczy, nie słodze herbaty itd. Napiszcie co poprawić z góry dzięki!
Śniadanie o 9:00
- Płatki na mleku
lub
- Makaron z serem
Drugie Śniadanie 12:00
- Duży kotlet z kurczaka, ryż + jakaś surówka
Obiad 15:00
- Duży kotlet z kurczaka, ryż + jakaś surówka
TRENING o 16
Podwieczorek 18
- Kanapki z serem lub pastą z tuńczyka (W zależności od tego co jest w domu)
Kolacja 21:30
- Ryż lub Makaron na mleku :)
Nie wiem dokładnie ile gram czego jem, jem tyle żeby nie czuć głody i żeby się troche najeść. Po treningu też czasem jem banany, pije mleko. Nie jem żadnych słodyczy, nie słodze herbaty itd. Napiszcie co poprawić z góry dzięki!
Krzysztof Piekarz