Pod koniec drugiej gimnazjum byłem na bilansie i miałem ciśnienie 140/90 , więc w 3 klasie pojechałem do kardiologa, miałem robione wszystkie możliwe badania i wszystko mam zdrowe jak ryba, dzisiaj mam 18 lat i cisnienie 125-145 na 60-70, nie chce uszkodzić sobie serca, ćwiczę na razie sw od 2 miesięcy ale chcę bardziej urosnąć i przejść na siłkę.
Dodam jeszcze, że mam 176 cm wzrostu i ważę 62 kg. Nigdy nie paliłem i nie pije alkoholu. Jeśli obieganie chodzi to formę mam bardzo dobrą
Zmieniony przez - borowiek w dniu 2013-07-30 15:16:58
Dodam jeszcze, że mam 176 cm wzrostu i ważę 62 kg. Nigdy nie paliłem i nie pije alkoholu. Jeśli obieganie chodzi to formę mam bardzo dobrą
Zmieniony przez - borowiek w dniu 2013-07-30 15:16:58
Krzysztof Piekarz