SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cwiczyc czy nie??

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 169
Mam pytanie przyjechal do mnie wujek z Niemiec i powiedzial ze w moim wieku (mam 14 lat) to jeszcze za szybko zeby zaczac cwiczyc tak na lawce
i niewiem co zrobic bo mam juz oblukana lawke z Marbo i chcial bym troche uzyc bialka podczas cwiczenia . Wiec niewiem czy cwiczyc czy nie . prosze doradzcie mi czy wujek ma racje czy nie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 692
Kolego ja mam 15 lat;)
trenuje BJJ rok i zaczynam siłke;)
odżywek nie bierz. Stosuj sie do tych zasad https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html. 

"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 692
Chętnie Ci pomogę napisz mi na gg, numer mam w profilu zobacz sobie i napisz, wtedy pogadamy o treningu i ewentulnych dodadatkach:)

"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 692
a co do ławki to lepiej nie kupować a lepiej jest pójść na siłownie i mieć sprzęt profesjonalny i trenera.

"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 410 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10667
Istnieje coś takiego jak edycja postów...
Taka karteczka z żółtym długopisem.

Jeśli pomogłem przyznaj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 692
wiem, sory ale zapominam o tym;)

"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5313
Zapominasz albo nabijasz posty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3156
Mozesz spokojnie cwiczyc ale musisz miec wyrobiona technike zeby sobie krzywdy nie zrobic. Jestes mlody i caly czas rosniesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 540 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5651
filipo1234567 ćwicz całe ciało, czyatj http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=7862 mit1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa czy Rzeźba

Następny temat

Siłownia + sporty walki

WHEY premium