Aktualności - Kulturystyka i Fitness

Ilość wyświetleń tematu: 3332

...
Szacuny 1 Napisanych postów 8354 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59852
Dwa medale mistrzostw Europy juniorów zdobyli w piątek w Glasgow polscy pływacy. Złoty wywalczył Przemysław Stańczyk, a brązowy Aleksandra Urbańczyk.

Przemysław Stańczyk został mistrzem Europy na dystansie 400 m stylem dowolnym. 18-letni zawodnik MKP Szczecin uzyskał czas 3.51,71 i wyprzedził Włocha Nicolę Cassio (3.52,42) oraz Brytyjczyka Davida Daviesa (3.54,80).

Natomiast na 50 m stylem motylkowym juniorek brązowy medal wywalczyła Aleksandra Urbańczyk (Trójka Łódź), która w finale pokonała ten dystans w czasie 27,28. Zwyciężyła Rosjanka Wasilisa Władykina - 26,96.

كل واحد حيا
mAt3uSz
*Doradca działu Aktualności*

Pozdrawiam
Mateusz

...
Kadra rosyjskich pływaków będzie przygotowywać się do przyszłorocznych igrzysk olimpijskich wspólnie z Amerykanami. Zawodnicy z tych państw zajęli dwa pierwsze miejsca w klasyfikacji medalowej ostatnich MŚ.

Prezydent rosyjskiej federacji pływania Giennadij Alieszin poinformował, że rosyjska "sborna" planuje kilka wspólnych zgrupowań z kadrą amerykańskich pływaków. Najlepsi sportowcy z obydwu krajów będą wspólnie trenować w Europie przed przyszłorocznymi igrzyskami olimpijskimi.

كل واحد حيا
mAt3uSz

Pozdrawiam
Mateusz

...
Międzynarodowa Federacja Pływacka (FINA) skróciła o połowę karę dyskwalifikacji dla pływaczki z Kostaryki Claudii Poll, mistrzyni olimpijskiej z Atlanty na 200 m stylem dowolnym. Poll miała być zawieszona na cztery lata.

Claudia Poll 25 lutego 2002 roku poddana została testowi antydopingowemu, który dał wynik pozytywny. W jej organizmie wykryto obecność zabronionej substancji o nazwie norandrosteron. 3 marca 2002 r została zdyskwalifikowana na cztery lata.