Witam to mój pierwszy post i chciałem przedstawić swój problem z nadzieja ze udzielicie mi pomocy ;D
Mam dużą różnice w bicepsach prawy około 40cm a lewy 35 :/. Ćwicząc hantlami nie czuje różnicy w sile. Jak to wyrównać?
Kilka lat temu lewa ręka była w gipsie do łokcia i miesiąc ponad nie była używana i wtedy mogła się zmniejszyć, ale chyba powinna sie juz dawno wyrównać.
Mam dużą różnice w bicepsach prawy około 40cm a lewy 35 :/. Ćwicząc hantlami nie czuje różnicy w sile. Jak to wyrównać?
Kilka lat temu lewa ręka była w gipsie do łokcia i miesiąc ponad nie była używana i wtedy mogła się zmniejszyć, ale chyba powinna sie juz dawno wyrównać.
Krzysztof Piekarz