Medaliści mistrzostw Polski juniorów:
kobiety
100 m
1. Agnieszka Kasica (Lubusz Słubice) - 11,90
2. Ewelina Frączek (Płomień Sosnowiec) - 12,03
3. Joanna Gabrylewicz (Orkan Wielkopolska) - 12,06
200 m
1. Agnieszka Kasica (Lubusz Słubice) - 24,95
2. Joanna Gabrylewicz (Orkan Wielkopolska) - 25,00
3. Ewelina Frączek (Płomień Sosnowiec) - 25,15
400 m
1. Jolanta Wójcik (Technik Trzcinica) - 54,68
2. Bożena Łukasik (RTL Dami-ZTE Radom) - 54,87
3. Marta Koteras (Orkan Wielkopolska) - 55,60
800 m
1. Małgorzata Drążkowska (Vectra Włocławek) - 2.06,89
2. Monika Wiśniowska (Victoria Stalowa Wola) - 2.07,75
3. Joanna Kuś (AZS AWF Katowice) - 2.07,76
1500 m
1. Iwona Lewandowska (Victoria Włocławek) - 4.27,87
2. Renata Pliś (Maraton Świnoujście) - 4.28,10
3. Urszula Nęcka (Płomień Sosnowiec) - 4.30,55
3000 m
1. Marzena Kłuczyńska (Orkan Wielkopolska) - 9.56,67
2. Marta Wojkuńska (Vectra Włocławek) - 10.00,61
3. Edyta Marcinkowska (Błękitni Osowa Sień) - 10.01,47
5000 m
1. Marzena Kłuczyńska (Orkan Wielkopolska) - 17.27,02
2. Edyta Marcinkowska (Błękitni Osowa Sień) - 17.31,51
3. Agnieszka Lewandowska (Budokar Orneta) - 17.33,67
100 m ppł
1. Aneta Czerwińska (Orzeł Warszawa) - 14,44
2. Agnieszka Czyż (MKL 12 Jelenia Góra) - 14,53
3. Marzena Krzemień (Podgórze Kraków) - 14,63
400 m ppł
1. Weronika Kitlas (Podlasie Białystok) - 59,50 - min. MEJ
2. Katarzyna Pietrzyk (AZS Łódź) - 1.00,50
3. Marta Żochowska (AZS AWF Gdańsk) - 1.00,75
2000 m z przeszkodami
1. Urszula Nęcka (Płomień Sosnowiec) - 6.33,85 - rek. Polski jun. min. MEJ
2. Angelika Stanek (Płomień Sosnowiec)- 6.46,35
3. Agata Dróżdż (Juventa Starachowice)- 6.46,39
4x100 m
1. Orkan Wielkopolska - 47,53 (Lidia Grzegorek, Marta Koteras, Alicja Szydłowska, Joanna Gabrylewicz)
2. Podlasie Białystok - 47,88 (Anna Jaroszewicz, Katarzyna Biernacka, Magdalena Bartosiak, Magdalena Lis)
3. MKS-MOS Wrocław - 48,01 (Marta Szpak, Justyna Woropaj, Anna Chudziak, Marta Kuśniar)
4x400 m
1. Vectra Włocławek - 3.51,59 (Emilia Dryps, Małgorzata Drążkowska, Iwona Lewandowska, Katarzyna Kowalska)
2. Orkan Wielkopolska - 3.54,40 (Marta Koteras, Alicja Szydłowska, Karolina Wojtyś, Marzena Kłuczyńska)
3. AZS AWF Gdańsk - 3.54,76 (Marta Niewiadomska, Marta Żochowska, Joanna Falczyńska, Joanna Stachowiak)
chód 10 000 m
1. Agnieszka Dygacz (AZS AWF Katowice) - 50.50,63
2. Beata Bodzioch (AZS AWF Kraków) - 52.40,54
3. Katarzyna Perłowska (Wejher Wejherowo) - 52.55,94
w dal
1. Elżbieta Druzd (MOSM Tychy) - 5,92
2. Dominika Miszczak (Gwda Piła) - 5,85
3. Ewelina Wilk (Elite Cafe Wawel Kraków) - 5,72
wzwyż
1. Marlena Gibas (Pomorzanka Skórcz) - 1,70
2. Karolina Jankowska (Victoria Włocławek) - 1,69
3. Małgorzata Kołotyło (Orzeł Namysłów) - 1,69
trójskok
1. Agata Kosuda (AZS Lublin) - 13,06
2. Ewelina Wilk (Elite Cafe Wawel Kraków) - 12,59
3. Anna Arciszewska (Podlasie Białystok) - 12,49
tyczka
1. Anna Huculak (Sprint Bielsko-Biała) - 4,00
2. Agnieszka Wrona (AZS AWF Gdańsk) - 4,00
3. Paulina Dębska (Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk) - 3,90
kula
1. Agnieszka Jarmużek (Nadodrze Powodowo) - 14,36
2. Izabela Koralewska (Ilno Torzym) - 14,34
3. Edyta Predel (Start Grażka Łódź) - 13,82
młot
1. Katarzyna Kita (Agros Zamość) - 61,62
2. Malwina Sobierajska (Podlasie Białystok) - 55,90
3. Beata Swinarska (Zawisza Bydgoszcz) - 53,73
oszczep
1. Marlena Lubowicka (Podlasie Białystok) - 42,97
2. Julia Garlicka (UKS Cyprjanka) - 42,73
3. Monika Marciuch (SKLA Słupsk) - 42,63
dysk
1. Agnieszka Jarmużek (Nadodrze Powodowo) - 50,68
2. Izabela Koralewska (Ilno Torzym) - 49,65
3. Aleksandra Pogorzelska (AZS AWF Gdańsk) - 44,59
siedmiobój
1. Magdalena Kaczmarek (MKS-MOS Wrocław) - 4744
2. Natalia Chlebowska (PLKS WSP Szczytno) - 4585
3. Aneta Musiał (KL Gdynia) - 4481
mężczyźni
100 m
1. Artur Nowak (Skra Warszawa) - 10,54 min. MEJ
2. Robert Majchrzak (Zawisza Bydgoszcz) - 10,58 min. MEJ
3. Marcin Badurek (Skra Warszawa) - 10,64
200 m
1. Robert Majchrzak (Zawisza Bydgoszcz) - 21,14 min. MEJ
2. Marcin Badurek (Skra Warszawa) - 21,20 min. MEJ
3. Piotr Wiaderek (Sztorm Kołobrzeg) - 21,52
400 m
1. Piotr Kędzia (AZS Łódź) - 47,25 min. MEJ
2. Piotr Zrada (Budokar Orneta) - 47,40 min. MEJ
3. Łukasz Pryga (Błękitni Osowa Sień) - 47,42 min. MEJ
4. Karol Grzegorczyk (Gwda Piła) - 47,43 min. MEJ
800 m
1. Ireneusz Sekreterski (Vectra Włocławek) - 1.49,82
2. Bartosz Nowicki (MKL Szczecin) - 1.50,16
3. Kamil Gawryś (Zatoka Braniewo) - 1.50,38
1500 m
1. Piotr Krupa (Ostrowianka) - 3.53,85
2. Damian Pieterczyk (
Gwardia Olsztyn) - 3.54,12
3. Łukasz Parszczyński (Polonia Warszawa) - 3.54,44
3000 m
1. Janusz Put (Lubusz Słubice) - 8.25,94
2. Tomasz Pakulski (Orkan Wielkopolska) - 8.27,81
3. Michał Breszka (Talex Borzytuchom) - 8.28,62
5000 m
1. Łukasz Parszczyński (Polonia Warszawa) - 14.38,67
2. Janusz Put (Lubusz Słubice) - 14.38,72
3. Tomasz Pakulski (Orkan Wielkopolska) - 14.43,31
110 m ppł
1. Rafał Niedzieski (MKS-MOS Wrocław) - 14,19 min. MEJ
2. Rafał Staniszewski (AZS AWF Kraków) - 14,46
3. Sebastian Dawid (MKS-MOS Wrocław) - 14,65
400 m ppł
1. Adam Głowacz (Echo Twardogóra) - 53,45
2. Bartosz Paszkiewicz (Hańcza Suwałki) - 53,71
3. Daniel Bródka (AZS Łódź) - 53,93
2000 m z przeszkodami
1. Hubert Prokop (Maraton Turek) - 5.47,35
2. Kamil Poczwardowski (LZS Płock) - 5.50,11
3. Krzysztof Prabucki (Talex Borzytuchom) - 5.50,37
4x100 m
1. RKS Łódź - 42,48 (Mariusz Kamiński, Krzysztof Korotyński, Jarosław Wasiak, Tomasz Wiernik)
2. Polonia Warszawa - 42,51 (Piotr Szczepaniuk, Doran Żaczek, Janusz Kac, Tomasz Kaska)
3. Zryw Toruń - 42,57 (Marek Ziółkowski, Łukasz Konieczyński, Sebastian Kowalski, Marcin Gliński)
3. Sokół Lubin - 42,57 (Karol Siwecki, Marek Słonecki, Grzegorz Olszański, Tomasz Dorożyński)
4x400 m
1. Błękitni Osowa Sień - 3.13,83 (Jakub Hajduk, Piotr Dąbrowski, Kamil Askuntowicz, Łukasz Pryga)
2. Gwda Piła - 3.15,61 (Damian Stachowiak, Mikołaj Wnęk, Krzysztof Sobkowski, Karol Grzegorczyk)
3. AZS Łódź - 3.15,75 (Daniel Bródka, Andrzej Skarba, Bartosz Bartocha,Piotr Kędzia)
chód 10 000 m
1. Rafał Augustyn (Sokół Mielec) - 43.18,66
2. Jakub Jelonek (Budowlani Częstochowa) - 48.26,92
3. Paweł Grzonka (Olimpia Bytów) - 47.00,55
w dal
1. Michał Łukasiak (UMKS Ziemia Mławska) - 7,43
2. Marcin Starzak (Elite Cafe Wawel Kraków) - 7,40
3. Michał Niemyjski (AZS Łódź) - 7,37
wzwyż
1. Michał Bieniek (Hermes Gryfino) - 2,30 - rek. Polski juniorów minimum na mistrzostwa świata seniorów
2. Grzegorz Bałkowiec (WLKS Iganie Nowe) - 2,15
3. Radosław Struzik (Płomień Sosnowiec) - 2,15
trójskok
1. Grzegorz Kozłowski (Pomorze Stargard Szczeciński) - 15,10
2. Mateusz Parlicki (Płomień Sosnowiec) - 15,03
3. Wojciech Lewandowski (Nadwiślanin Chełmno) - 15,00
tyczka
1. Tomasz Wroński (ZKL Zielona Góra) - 4,80
2. Jerzy Węgrzyński (SKLA Sopot) - 4,70
3. Michał Strzelczyk (SKLA Sopot) - 4,70
kula
1. Andrzej Mrozik (Pomorze Stargard Szczeciński) - 17,30
2. Marcin Górzyński (SKLA Sopot) - 17,14
3. Radosław Radzio (Krajna Sępólno) - 16,40
młot
1. Jarosław Zabrocki (Pomorzanka Skórcz) - 70,00 min. MEJ
2. Marcin Marchlewicz (Pomorzanka Skórcz) - 68,54 min. MEJ
3. Michał Rodak (Ilno Torzym) - 67,18
oszczep
1. Robert Bober (RMKS Rybnik) - 68,98
2. Dawid Sobczak (Stal Ostrów Wlkp.) - 65,02
3. Marcin Czajkowski (Podlasie Białystok) - 62,31
dysk
1. Konrad Szuster (Start Lublin) - 58,44 min. MEJ
2. Bartosz Ratajczak (AZS Poznań) - 54,94
3. Dawid Malinowski (Agros Zamość) - 54,19
dziesięciobój
1. Michał Chalabala (MKS-MOS Wrocław) - 6727
2. Radosław Drozd (Budowlani Częstochowa) - 6555
3. Krzysztof Plaskota (MOS Opole) - 6484
... And Justice for All ...
---------------------------
...Moderator działu "Aktualności"...
Pozdrowienia dla Findera waleczne serce
_________________________________
http://www.K**.glt.pl <--- czek dis aut