SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[K] Przedtreningówke z 1,3d

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2107

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 742 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17972
Witam, kupie przedtreningówke z 1,3d, minimum 20 porcji. Cos typu meso, nox pump, 1mr, hemo rage.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 560 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9263
mam pare porcji noxi pro, puszke flashovera i pump fixxa. ceny na gg 2592097
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 742 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17972
flashover cienizna, pump fixx rowniez slabiutki. Pare porcji noxipro mnie nie urzadza.
Czekam na inne oferty




Zmieniony przez - Shivson w dniu 2011-07-22 14:54:07
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 425 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9463
super pump 250 pol piszki oraz rhino 3/4 rhino. 4454965 pisz na gg jesli jestes zainteresowany
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 742 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17972
sp bez 1.3, wogole na mnie nie dziala, rhino tez slabiutkie. aktualne !


Zmieniony przez - Shivson w dniu 2011-07-25 13:58:26
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 742 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17972
czekam na oferty !
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 264 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2789
Jeśli Rhino jest słabiutkie, to nie wiem, czego oczekujesz. Sam wwaliłem w siebie wiadro koksu i jakoś na mnie działa rewelacyjnie.

"Tylko przed Bogiem padnę na kolana"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 742 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17972
Rhino dziala podobnie do jackeda3d. Początek fajny, ale po tygodniu trzeba juz zwiekszac dawki, szukam czegoś z wieksza iloscia 1,3d, np: meso, nox pump, 1mr, hemo rageUC, napalm, lean revolution, muscle marinade, itp :)
...
Napisał(a)
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 8533 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 61289
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 742 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17972
mowie o Napalmie z Muscle Warfare który ma sporo 1,3d, a nie o tym z FA :)

Zmieniony przez - Shivson w dniu 2011-07-25 22:04:25
...
Napisał(a)
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 8533 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 61289
Sory, pierwszy na myśl przyszedł mi ten z FA
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPRZEDAM SPODENKI DO MT ORAZ SPRZET

Następny temat

ławeczka

Shoty
Polecane artykuły