Witam, kupie przedtreningówke z 1,3d, minimum 20 porcji. Cos typu meso, nox pump, 1mr, hemo rage.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
flashover cienizna, pump fixx rowniez slabiutki. Pare porcji noxipro mnie nie urzadza.
Czekam na inne oferty
Zmieniony przez - Shivson w dniu 2011-07-22 14:54:07
Czekam na inne oferty
Zmieniony przez - Shivson w dniu 2011-07-22 14:54:07
...
super pump 250 pol piszki oraz rhino 3/4 rhino. 4454965 pisz na gg jesli jestes zainteresowany
...
sp bez 1.3, wogole na mnie nie dziala, rhino tez slabiutkie. aktualne !
Zmieniony przez - Shivson w dniu 2011-07-25 13:58:26
Zmieniony przez - Shivson w dniu 2011-07-25 13:58:26
...
Jeśli Rhino jest słabiutkie, to nie wiem, czego oczekujesz. Sam wwaliłem w siebie wiadro koksu i jakoś na mnie działa rewelacyjnie.
"Tylko przed Bogiem padnę na kolana"
...
Rhino dziala podobnie do jackeda3d. Początek fajny, ale po tygodniu trzeba juz zwiekszac dawki, szukam czegoś z wieksza iloscia 1,3d, np: meso, nox pump, 1mr, hemo rageUC, napalm, lean revolution, muscle marinade, itp :)
...
napalm nie ma ani 1mg 1,3d
...
mowie o Napalmie z Muscle Warfare który ma sporo 1,3d, a nie o tym z FA :)
Zmieniony przez - Shivson w dniu 2011-07-25 22:04:25
Zmieniony przez - Shivson w dniu 2011-07-25 22:04:25
...
Sory, pierwszy na myśl przyszedł mi ten z FA
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz