SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

pomóżcie początkującemu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 825

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16
Witam,jestem początkujący więc prosze o wyrozumiałość,oraz o pomoc oczywiście :)
mam 17 lat,waże 95 kg i mam 183 cm wzrostu,od około pół roku ćwicze w domowych warunkach,aczkolwiek nie nazwał bym tego solidnym treningiem,bo jednego dnia najdzie mnie poćwiczyć,a drugiego podjeść ;)
nie mam najgorszej sylwetki,aczkolwiek mam wielki brzuch,i chciałbym go zrzucić,nabyć troche klaty oraz nogi sobie ukształtować,tudzież dlatego kieruje sie do was z proźbą,dokładniej :

jaką diete dobrać,co jeść,kiedy,w jakich ilościach?

jakie ćwiczenia wykonwywać,w jakich ilościach ile razy dziennie?

jak do tej pory zacząłem robić aerobiczną 6 weidera,i sądze że może być (jeśli nie,to powiedzcie mi na co ją zamienić) mam też 2 sztangielki,jeden 5kg drugi 4kg,oraz ławeczke.
mam około 100zł do dyspozycji aby wydać je na sprzęt.
jeżeli chodzi o ćwiczenia,to prosze o takie w domowych warunkach (machanie sztangielkami,pompki przysiady itp) a o diete,to o taką w rozsądnej cenie.
podkreślam,że nie chce nabyć masy,tylko sie wyrzeźbić.
z góry dziękuje za odpowiedzi oraz pozdrawiam serdecznie

Jestem początkujący,prosze o wyrozumiałość :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 130658
1. a6w, brzuszki, machania hantlami, etc..nie spalą tłuszczu
2. 100 zł które masz wydaje lepiej na zakupach na dobre zrodlo białka (ryby, jaja, drób, twaróg), warzywa, zdrowy tłuszcz (oliwa z oliwek, orzechy włoskie, olej lniany). wiadomo ze na wszystko ci to nie starczy, ale troche za to kupisz.
3. cwicz aeroby: biegi, steper, rower- to pali fat
4. poczytaj podwieszone: uloz sobie dobrą diete i wklej do oceny

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16
ale mi nie chodzi tylko o spalenie tłuszczu,ale także o wyrobienie sobie mięśni troche.
rowerek to normalka,wiem o tym oraz lubie jeździć,ale chodzi mi też o to,abym wyrobił sobie troszke klatke piersiową oraz nogi wyrzeźbił

Jestem początkujący,prosze o wyrozumiałość :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 102 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1220
No to trening siłowy plus aeroby.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1781 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29418
nie zbudujesz jednocześnie masy i spalisz tłuszcz, najpierw jedno później drugie

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze

http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 102 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1220
Hmm powiem tak, na początku masa mięsniowa mu skoczy do góry od ćwiczeń.
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakieś dziwne przeświadczenie panuje że rzeźba=wyrobienie małych mięśni, a masa=wyrobienie dużych mięśni. Wyrobienie jakichkolwiek mięśni to masa, bo z czegoś one muszą powstać. Przy treningu na rzeźbę (czyli redukcji) spala się tkankę tłuszczową, przy czym objętość mięśni także minimalnie się zmniejsza.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

chleb orkiszowy z biedronki

Następny temat

Czekoladowe zasady

electro
Polecane artykuły