SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomocy!! krew z pluc

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14564

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 251 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7285
Prosze o pomoc bo jestem troche przeziębiony - rano boli mnie gardło no ale najgorsze jest to ze mam od czasu do czasu ten cholerny kaszel. Juz 3 razy zdarzylo mi sie tez ze wyplułem smarki razem z krwią podczas kaszlu. Nie wiem co to moze byc, bo nigdy wczesniej takiego czegos nie mialem - tzn. nigdy nie bylo tam krwi. Nie wiem skad sie wzieła tam krew - moze z powodu jakies choroby a moze ma ta zwiazek z moim upadkiem z balkonu kilka dni temu, ale raczej wątpie, bo wtedy tylko potluklem sobie stopy i mysle ze zadnych obrazen wewnetrznych nie mam z tego powodu. Prosze o pomoc bo moze ktos z was mial cos podobnego?? Bo nie wiem co robic??

pozdr. i z gory dzieki

mistyk

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po pierwsze to iść do lekarza a po drugie to zależy jak upadłeś z tego balkonu jeżeli na plecy lub na klatke piersiową to mogłeś uszkodzić płuca. A tą flegme którą wypluwasz to zależy skąd się ona wydziela, z krtani czy spływa Ci z zatok? jeżeli z zatok to nie jest żle najwyżej będziesz miał punkcje NIE WOLNO CI SIĘ TERAZ KOMPAĆ SIĘ W JEZIORZE ALBO WYCHODZIĆ Z MOKRA GŁOWĄ lub świerzo umytą na dwór
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 251 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7285
spadlem na nogi, jednak nogi nie wytrzymaly i moglem tez wyladaowac potem na plecahc (nie pamietam dobrze). Ciecz bierze sie stąd, że mam tez lekki katar. Krwi nie jest dużo - narazie 3 razy przez 2 dni wyplułem ciecz zmieszaną troche z krwią.
1

mistyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
DO LEKARZA !
a co do upadku - to mógł być tylko na stopy i i tak mogło sie coś stać ...
co do krwawienia : kazde krwawienie z dróg oddechowych czy pokarmowych moze byc potencjalnie niebezpieczne !! mozna sie skonczyć ... np wczoraj w szpitalu chory z krwawiącym wrzodem - nei zdązyli pomóc ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A więc do lekarza !!!!!!!!Bo to może byc coś poważnego ale nie musi jedno jest pewne nikt nie może bwić się w lekarza i spekulować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 251 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7285
Dzieki, zrobie tak jak radzicie. Dzisiaj o 15 jestem umówiony z lekarzem wewnętrznym, zobaczymy co powie. Najlepiej jak by mnie wyslał na zdjęcie zatok i płuc. Dzisiaj znowu niestety wyplulem flegme z krwia :/ dlatego postanowilem udac sie do lekarza.

mistyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 251 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7285
Byłem u lekarza i powiedział, że to tylko ifekcja. Przepisal antybiotyk i jeszcze jakies tabletki i powiedział ze jak przez tydzien nie przejdzie to bedzie trzeba zdjecie pluc i rure jakas wsadzic :/

mistyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
chyba ze ktos jest lub będzie lekarzem
ale bez obejrzenia + pogadania + ew badań dodatkowych !!

a widzisz - pewnie krew była taka krwista ... to sugeruje ze moze pochodzić z jamy ustnej nosowej , gardła przełyku tchawicy i płuc ...
jame ustną i cześć gardła mozesz obejrzeć sam !

co do rury - czyzby bronchoskopia ?

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój biedny wzroku a siłownia

Następny temat

JAK SCHUDNĄĆ 6 KILO?

WHEY premium