SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

podwyższona bilirubina

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 88555

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3
"""""""Jeżeli masz zespół 'dźilberta' czy jak to sie pisze to tego sie nie da wyleczyc nie jest to grozne dla organizmu jezeli kontorlujsze poziom bilirubiny.Wiadomo watraba jest bardziej obciazona wiec hepatil/essentialne itp mile widziane.Nie ma racjonalnego wytlumacznie skad sie ona bieze.Czesto po okresie rozwoju sama znika.
Moja rada jest picie duzo wody, spozywanie gluzkozy , herbat moczapednych ,poniewaz z moczem usuwany jest nadmiar bilirubiny.
I nie jedz zadnych czekolad szczegolnie w takiej ilosci!!
"""


nie wiem czy mam zespół "dżilberta" bo miałem robiona szczepionke przeciwko sepsie i to mogło wpłynąć na podwyzszona bilirubine dzis robilem i mam 1,8 bilirubine. Sylivit 150 teraz biore. moze to są złe leki i na inne sie przerzucic? mozna to jakos zbić (tą bilirubine) aby badania wyszły ok??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 700 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19983
Hmm. podejrzewam że potrzebujesz zbić bilirubine po masz badania krwii na jakiejś komisji lekarskie policja wojsko???.Jeśli o to chodzi to niema co oszukiwać i tak kiedyś wyjdzie.Pamiętaj że jest coś takiego jak badania okresowe .Jeśli wynik nie przekracza drastycznie normy i reszte wyników bedzię ok to niemasz się o co martwić lekarze nie są w ciemie bici i wiedzą co i jak tak że idz zrób badania i sam zobaczysz.
1

Tylko Umarli widzieli koniec wojny... Ci co przeżyli, nie zobaczyli..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3
zobaczymy jak to bedzie. ma przyjsc decyzja z wojska z wrocławia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 700 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19983
Jesli chodzi o nabor do szkół wojskowych czy do słuzby zawodowej to badanie krwii obejmuje tylko morfologie i rozmaz.Tak ze nie masz sie czego obawiac.Do tego jeszcze tylko badanie moczu i finito.

Tylko Umarli widzieli koniec wojny... Ci co przeżyli, nie zobaczyli..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3
wiesz co nie musisz mnie pouczac bo do szkoły wojskowej robi się krew i patrza na bilirubine, wszystko mam ok, badania wszystkie przeszedłem i przyczepili sie lekko podwyzszonej bilirubiny, która moze za miesiac lub pare zniknac, bo moze to wystepować w fazie dorastania, czy tez spowodowanew zmeczeniem organizmu poprzez wysiułek chorobe, a tym bardziej ze niedawno miałem robioną szczepionke;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3
Robiłem badania dzisiaj i bilirubina wyszła w normie, co wy na to??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 700 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19983
Są rzeczy na tym świecie które nie sniły się fizjologą .

Tylko Umarli widzieli koniec wojny... Ci co przeżyli, nie zobaczyli..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3
bo poprostu moze ja nie mam zespołu dżilberta tylko to było spowodowane stresem przed egzaminami zawodowymi i na dodatek szczepionką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3
to co odpowie mi ktoś??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W zespole Gilberta wystepuja wachania poziomy bilirubiny, badales tez ASPAT i ALAT?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

!!KONTUZJA PACHWINY!!

Następny temat

SUPER MASCARA DO RZES !!!!!!!!!!!!

WHEY premium