SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

podwyzszona temperatura

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8275

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 98 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 406
Nie wiem czy nie przesadzam ,ale po tym jak przez 4 miesiac mialem 4 anginy, stalem sie troche podejrzliwy. 7 lutego wycieli mi migdalki podniebienne, czuje juz tylko czasami lekki bol w jednym miejscu w gardle, ale spokojnie moge wszystko jesc. mam jednak caly czas niestabilna temperature. wacha sie miedzy 36,4 a 37,1 stopni: na ogol rano i wieczorem jest ok, a w poludnie wyzsza. mialem pare dni temu dosc silny katar ale po bioparoksie i syropie (chyba eurestal) przeszlo mi. za***iscie bym chcial juz wrocic do trningow, bylem juz nawet na silce lekko sie rozruszac, ale ta temp mnie denerwuje, zawsze wydawalo mi sie ze powinno byc rowno 36,6.
Jak myslicie, moge juz zaczac normalnie cwiczyc?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
odrzuć błąd pomiaaru

wahania nie są duze - wsumie nic złego - ale tez różnie bywa
a u laryngologa na jakiejś kontroli byłeś ?

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 98 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 406
bylem tydzien po zabiegu. tydzien pozniej bylem u zwyklego lekarza z katarem, mowil ze gardlo jest w pozadku. nie wydaje mi sie zeby mogl wystapic taki duzy blad pomiaru. wprawdzie termometr dosc dlugo sie "nagrzewa", ale mierze zawsze 15-20 min. W kazdym razie czy normalny zdrowy czlowiek ma wahania temperatury, czy caly czas 36,6?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3471
Jak mierzysz pod pachą, to rzeczywiście powinno być około 36,6...

Nie mierz temperatury po wysiłku, zjedzeniu/wypiciu czegoś ciepłego/zimnego, po kąpieli, po obfitym posiłku... W takiej sytuacji powinienieś odczekać przed pomiarem ok. 1 godziny. Poza tym występują dobowe wahania temperatury organizmu. Inna jest rano, inna w południe, a jeszcze inna wieczorem. Tak więc najlepiej mierzyć o stałych porach. Z tym, że jak jednego dnia wstałeś o 7, a drugiego o 11 to np. 13 tego pierwszego dnia to nie to samo co 13 tego drugiego (przynajmniej z punktu widzenia aktywności organizmu .

Poza tym dochodzi kwestia wieku. Jak masz mniej niż 19 lat, to burza hormonów potrafi płatać różne figle...

PS. Ja mam cały czas 37 st. C, chociaż jestem zdrowy. Po prostu taki metabolizm.

Pzdr, TorV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 98 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 406
heh cholera mam 20 lat:) Spoko uspokoiles mnie. Dzieki wielkie. Ide machnac w takim razie pare seii na biceps:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mi sie waha od 36,6 do 37 :-/
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4418 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
zacząć należy od tego, że każdy z nas jest inny...
poza tym temteratura ciała zmienia się w rytmie dobowym (najwyższa jest ok. 16).

obserwuj swój organizm.
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

obwód głowy

Następny temat

Moje plecy :(

WHEY premium