SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

po co ćwiczyć na siłowni?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10855

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21795 Napisanych postów 71351 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576004
Mnie o to nie pytaj dlaczego masz kompleksy. Coś Cię gryzie, coś Ci nie pasuje, czegoś zazdrościsz rówieśnikom, coś byś chciał osiągnąć ale Ci się to jednak nie udaje mimo wielu prób, sukcesywnie narasta w Tobie złość (może agresja) i dlatego szukasz porady (pomocy) tutaj.

Wyluzuj i żyj dla siebie, nie dla innych.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 162 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4351
"co z tego ze po 5 sec by leżał" a żebyś się kiedyś nie zdziwił jak taki szczurek ci obije buźkę;) ale mniejsza o to
Na siłowni ćwiczy się dla siebie,chyba ze chciałeś komuś zaimponować.
Zmień towarzystwo albo sport.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10539
no z tym ,że coś mnie gryzie i nie pasuje to masz racje w zupełności :)gryzie mnie to ,że zmienia się ten świat w złą strone kiedyś Arnold był uważany za idealnego faceta.. a teraz laski mówią ,że jego sylwetka była ochydna..a równieśnikom raczej nie zazdroszcze nie uważam żebym miał jakiś powód..biedny nie jestem choć bogaty także nie.. brzydki też nie jestem.. dązyc do swojego celu dąże ale nie ma on nic wspólnego z siłownią.. mam 20 lat trudno żebym już rozkładał ręce ,że mi się coś nie udało skoro dopiero skonczyłem szkole, zdałem mature i ide na studia.. porady raczej nie szukam bardziej zrozumienia.. bo siłownia to moja pasja i osób na tym forum także..


edit: matej no nie lekceważe wszystkich nie oto tu chodzi bo sam jak ważyłem 55 kg dawałem rade.. ale akurat o tym "koledze" co myślałem tak uważam i zdania nie zmienie hehe

Zmieniony przez - niezłomnyy w dniu 2010-10-20 14:40:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziwne masz te koleżanki, jakby w szopie chowane, olej je ciepłym moczem. Sylwetka ok. :) pzdr. nie łam się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 162 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4351
Jeżeli to twoja pasja to olej komentarze innych i tyraj dalej;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1327
całkowicie się nie zgodzę z krzykaczem
"Zmień koleżankę bo niezbyt szczera jest."
straszne głupoty piszesz
skąd wiesz czy jest szczera jak nie wiesz co się jej podoba lepiej niech jest szczera do bólu niż ma kłamać ze jest ok
po prostu laski wola szczupłych normalnych chłopaków niż wielkie bestie
przynajmniej wszystkie kobiety które ja znam maja takie zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10539
chce_byc no może nie zwykłych ale wysportowanych tzn. wszystko w ograniczonym rozmiarze.. ale jednak kaloryferek powinien być :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21795 Napisanych postów 71351 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576004
Fajnie, że się nie zgadzasz. Nie fajnie, że masz jeszcze większe problemy niż autor tego tematu. Nie fajnie również, że autor tego tematu poradzi sobie a Ty nie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 150 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3452
hehehe to jakies dziwne te dziewczyny jesli uwazaja ze jestes "zbyt dobrze zbudowany"
...
Napisał(a)
Usunięty przez malutka_k za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1327
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Układanie włosów

Następny temat

dziwne bóle mięśni...zakwasy?

WHEY premium