SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pierwszy raz(porada)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3935

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 151
białko mam WPC ŁOWICKIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 151


Uploaded with ImageShack.us
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 151


Uploaded with ImageShack.us
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 151
bialko mam wpc łowickie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Redukcja dla ciebie kolego najpierw.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 151
i wciaży nie jestem ale w pasie mam 92 od 12miesiecy lecz z przerwami chodze na siłownie godzina siłowych i godzina areobowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 151
a co dieta zła?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Ile trzymasz tą dietę? Jak to wyglądało wcześniej z jedzeniem? Szczerze.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 151
powiem ci ze tragedia jadłem duzo i faswódy i mało ruchu... odkad wziołem sie za diete schudłem 5kg a diety trzymam sie dwa miesiace
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 151
a co myslisz o diecie oki jest?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gino na cyklu - nolva nie pomaga

Następny temat

Wakacyjny mostek..

WHEY premium