SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

oxsoralen

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 24653

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 161 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4584
amator to pojecie wzgledne wiadomo jak ox jak wszystko ma swoich zwolennikow i przeciwnikow... ja sie zdecydowalem i jesli to kogos bedzie interesowac to bede pisal w tym poscie jakie dawki bralem ox i czas solarki... oraz efekty... jest ktos zainteresowany?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 885 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20492
Ja jestem zaintersowany. Dobrze, że chcesz o tym pisać ale dla mnie będzie to tylko wiedza teoretyczna lepiej coś wiedziec niż czegoś nie wiedzieć i jeszcze udawac znawcę.
Mam tylko strach, że ktos moze to przeczytać i zrobić sobie krzywdę

Twoje życie i Ty i nim decydujesz

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
a murzyny też bronzera używają?

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
zebys wiedzial. nie jeden ramotz czy jak ci tam spoko amtor pojecie wzgledne on nie chcial ci urazic wie ze jestes Pros.

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 607 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7670
na ch.j wam to? nie lepiej pójść na 2sesje więcej.. będzie ten sam efekt.. pozatym już ciepło jest.. kupcie sobie dobry krem do opalania i to samo..

.....Audi,Vide,Sile....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261567


taka mała ciekawostka...

edit: przeczytałem pare razy i tak mi sie wydaje ze to chyba zbyt piekne by to było no ale moze to ja po prostu jestem jakis sceptyczny ? w kazdym razie nawet jak takie cos sie pojawi to pewnie bedzie to zabawka pokroju igf-u lub zanim trafi do nas to minie sporo czasu



Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2006-05-27 00:04:37

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3091 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24689
''dokup jakis intensyfikator wytwarzania melaniny moze byc krem/balsam jak podniesiesz jej poziom to opalenizna sie utrzymuje kawal czasu czadzik'' e-lite o jaka nazwe dokladnie Ci chodzi??mozesz podac,a i jak tam sesje innych uzytkownikow?czy wszyscy w szpitalach i nie pisza?

= = = EKSPERT w DOPiNGu = = =
http://www.sfd.pl/Twoja_chwila_prawdy_III-t346227-s21.html = = = AkTUALNE FOTO = = =
http://www.sfd.pl/Twoja_Chwila_Prawdy_II-t318205-s255.html  NoWe FoTo Yo!;]


Inside We all know only the strongest survive...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja czekam na dostawe :) w przyszlym tyg zaczne.
Ps nie wie ktos czy to we krwi jest bardzo wykrywalne? i cos tam zaniza czy zawyza?
Bo bede musial pod koniec czerwca robic ob ,morfologie, hiv ,krzepniecie i gr krwi.To chyba tyle.
prosze o odp:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
shox ja uzywalem TAN INTENSIFIER firmy PIZ BUIN.. to balsam podnoszacy wytwarzanie pigmentu/melaniny.. kosztowal cos 15E ale na prawde opalenizna wchodzi bronz i utrzymuje sie w choooy.... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
z tym to trzeba uwazac.... ja na 85kg 3 oxy i bylo looz ale nie wiecej jak 10 min sorarium 1 na tydzien.

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy dobry cykl?

Następny temat

Kiedy nolve ? rano czy wieczorem ?

WHEY premium