SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

oslonki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1884

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zaczynam cykl z superki i winstrolu zalezy mi na sile i tak przygotowalem sobie sylimarol , essentiale , b compleks omega 3, alitol, olej zrekina
i tearz tak kolega poleca aspargin ale czytalem ze przy dece nie mozna bo hamuje przejscie a czy prz tej szybko dzilajcaej tez nie wolno?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3797 Napisanych postów 18481 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205702
Jakie przejscie hamuje?
Ja przyjmuje aspargin przez prawie caly rok.Bierz smialo

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
Magnez i potas jest b.ważny szczególnie na cyklu.Tyle ze w asparginie tego magnezu malutko.Właśnie jakie przejście hamuje bo też jestem ciekaw?

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
i ja rowniez..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
duza ilosc cynku bedzie blokowala konwertowanie Nandronolonu do Dihydronandrolonu no i to podobno nie jest korzystne i czy czy superce tez tak bedzie i jeszc4 jedno zaopatrzyc sie w nolve bo szukalem ale nie znalazlem duzo na temat gino przy superce z gory dzieki i jakie jeszce oslokni zeby bylo super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3797 Napisanych postów 18481 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205702
ale w asparginie nie ma cynku...

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiem ale mi sie po***alo chodzilo mi o cynk a aspargin to i tak bede walil swoja droga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3797 Napisanych postów 18481 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205702
Polecam jeszcze jakis zestaw witamin, ja preferuje Special Two firmy Now.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3797 Napisanych postów 18481 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205702
Cynk w dawce 30-50 mg ED jako uzupelnienie mineralu w zupelnosci wystarczy.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiem sorka pomylka chodzilo o cynk czy brac go 80 mg dzeinnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3797 Napisanych postów 18481 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205702
Dlaczego az tyle?
Jesli myslisz ze unikniesz dzieki niemu retencji to sie mylisz jedyne co on spowoduje to nadmierne wysuszenie skory.Aby skutecznie walczyc z retencja (choc w przypadku Twojego cyklu bedzie niewielka)nalezy trzymac odpowiednia diete.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clostiibegyt

Następny temat

Deka - po jakim czasie odczuwlne fizyczne efekty?

WHEY premium