SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

oryginalny Primobolan-czy to jest realne?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11611

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12195
Wiec wklej link poniewaz bardzo mnie interesuje a załaszcza oxa oryginalna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Masz link, tylko nie zjedz https://www.sfd.pl/Primobolan_Depot-t308140.html

Obecnie poluje na oba środka bo mam zamiar na wiosne dać OGNIA! po raz kolejny wlasnie na tej amunicji. Większosc cykli jakie w zyciu robilem robilem wlasnie na tym, czasem dochodzily modyfikacje z winstrolem np winstrol+primka lub superka+oxa. Jedni mówią ze to slabe srodki ale pewnie nigdy nie brali. Jesli zdrowie stawiasz jako priorytet zaraz po przyrostach to naprawde polecam. Badania robie po kazdym cyklu i nie jeden 10 latek chcialbym miec takie wyniki

Ale Grande szczerze ci powiem zebys nie liczył na rewelacje bo po twoich cyklach ktore na forum opisywales i przy twoich obecnych osiągnięciach primka nie pokopie cie tak jakbys oczekiwał. Oxandrolone poczujesz w sile juz po tygoniu ale prime wątpie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12195
Oxe ze spa to napewno dostaniesz ja juz poluje na nia jakies dwa lata i wez mi ze mam duzo znajomych a co do primy to zobacze jak ja moge zalatwic jak bedzie taka sam to dam ci znac i wtedy bede wiedzial ze to lipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 114 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1217
skoro primobolan to taki super srodek to dlaczego nie mozna go dostac w aptekach ,nawet tych zagranicznych? czytalem ze dzialanie i budowe chemiczna ma podobna do oxandrolonu i tak samo stosuje sie go czy byl stosowany u chorych na aids na podtrzymanie masy miesniowej

"trening to nie wszystko"
koral

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
jak nie można jak można?

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11587
Szkoda, ze nie w Polskich... To by dopiero dana firma miala zyski hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
niekoniecznie,to nie jest środek dla pierwszego lepszego,poza tym sezonowiec w zyciu po primkę nie sięgnie

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3616 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
mam smaka na nia
ciekawe jak sie ma primka z unichemu
cena nawet ciekawa jest mozna sprobowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 114 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1217
wiec gdzie w europejskich aptekach mozna dostac primobolan? bo z tego co wiem w grecji nie ma,a w arabskich aptekach sa podroby,wiec gdzie?

"trening to nie wszystko"
koral

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Tam gdzie jest produkowana czyli w niemczech. Szukacie sterydów po arabskich krajach, po gecjach c*** wie gdzie a lezy u szwabskich sąsiadów pareset km od was. Fakt faktem ze bez znajomosci jej nie dostaniecie w polsce bo jest na import docelowy jak Oxandrolone a kazdorozawe zamowienie wymaga pisania podan itp i trzeba miec mocne uzasadnienie i jest ryzykowana operacja. Legalnie primy nie dostaniecie chocbyscie na glowie staneli. Ktos był mi winien tej jesieni ogromną przysługe i jako rekompesate zazyczylem sobie wlasnie primy. Był to ostatni raz kiedy widzialem niewyje-baną primke na oczy. Wczesniej prime 3 razy jadłem ale w czasach kiedy nie byla jeszcze tak wałkowana.

Duze koszta, cięzkie przedśięwziecie i ryzyko wyje-bki to są minusy zalatwiania primobolanu zadajcie sobie pytania czy warto bo naprawde morale na cyklu są wysokie i zazwyczaj spadków nie doswiadczycie ale przyrosty są biedne niestety.

Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2007-01-30 11:43:36
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Meta TAJLANDZKA a Pakistańska.?ktora lepsza?

Następny temat

superdrol(methasteron)-potrzebna opinia

WHEY premium